phpbb Modu...

phpBB Türkçe Desteği phpbbturkey.com sitesinden alabilirsiniz.
Kilitli
Blade
New Friend
New Friend

phpbb Modu...

Mesaj gönderen Blade »

Merhaba bir phpbb modu aramaktayım olay şu forumdaki üyelerin belirlediğim forumlara belli bir mesaj sayısına ulaştıktan sonra girebilmelerini otomatik olarak sağlayabilecek bir mod yeni bir kullanıcı diyeli 20 mesaj sayısında ama istediği foruma girebilmek için 30msaj sayısına ulaşması gerekli bir nevi kota koma gibi bazı forumlara girişte üye istenen mesaj sayısına ulaşınca otomatik olarak daha önce giremediği o forum bölümlerine girmeye hakkazanacak böyle bir phpbb modu biliyormusunuz acaba..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Sanırım points system modu bu işe yarıyordu.Adres: http://bbmod.sourceforge.net/index.php?mode=mod&id=2
Dreams
Blade
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Blade »

Tamam umarım işe yarıyordur çünkü heryerde aradım bu şekilde bir mod bulamadım ben bu tür modların install dosyalarını yüklemede sorun yaşıyorum sanırım genelde hepsi phpbb için düzenlendiğinden phpbb port da hata veriyor hep yüklenirken yada yükleme olmuyor install dosyalarını çalıştırdığımda bu tür mod install dosyalarını başka nasıl yükleyebilirim acaba bunlar sql dosyası şeklinde olsa sorun yok ama bu şekilde php install dosyası şeklinde olunca sorun yaşıyorum phpnuke kullandığım için bu konuda fikriniz varmı acaba..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

vallaha bu modlar dediğin gibi phpBB ye uyumlu.phpBB port için install dosyalarını editleyip sql dosyası yaratmalısın.Bunun için mysql bilgisi yeterli.
Dreams
Blade
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Blade »

Ya dostum ben bumodu yükledim ama sql dosyalarını kendim databaseye yüklemek zorunda kaldım ve ayarlar değiştirilmiyor points ayarları heralde sql dosyalrını iyi yükleyemedim bu şekilde bir mod çok gerekli bana yukarıda anlattığım özellikler için bu işi yapabilecek başka bir mod biliyormusun vbulletin için falan var ama phpbb için balşka bulamadım istediğim tekşey bir üye benim tespit ettiğim mesaj sayısına ulaşamadan belirlediğim forumlara giriş yapamasın ama o mesaj sayısına ulaşınca otomatik olarak önceden giremediği foruma girebilsin.. tek istediğim bu nasıl yapcaz bu işi dersin...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

vallaha başka bilmiyorum ben. www.phpbb.com a bi göz at istersen ama bundan başka olduğunu zannetmiyorum
Dreams
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Birde sitenin adresini verirmisin bi gözatalım
Dreams
Kilitli