sevmez misin?

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
FiLiSS
Quick Friend
Quick Friend

sevmez misin?

Mesaj gönderen FiLiSS »

Uzaktasın ama değilsin aslında. Yüreğimden kalkan kelebeklerin saçlarına konduğu an, bizi zaman ve uzaklığın asla ayrı koyamayacağını anlamıştık ikimizde.. İki beden iki farklı yerde olsa bile, ruhların buluşmasını ne engeller? Özgür bırak ruhunu. Gecenin karanlığını delen beyaz bulutlara binip gelsin ve buluşsun benimle.

Sen aslında "ben" sin. Şimdi ne düşünüyorsam aynını düşünüyorsun biliyorum. Sabah uynadığımda yanımda olmayışının acısını daha geceden hissediyorum, uykularım kaçıyor.. Gözlerinde hüznü, gözlerinde sevinci, gözlerinde en yaramaz çocuğu gördüğüm anlar geliyor aklıma. Sende bak gözlerime. Orada yıllara meydan okuyan solmamış ve asla solmayacak bir aşk var. Senin aşkın... GÖRMEZ MİSİN?

Sesleri ayırt edemiyorum bu gece, ne garip.. Aklımda sadece senin söylediğin şarkılar var. Ondan belkide! Seni dinliyorum. Bir şarkıda ben söylemek istiyorum seninle. Sesimizin duyulmadığı yer kalmasın istiyorum. Avazımız çıktığı kadar bağıra bağıra söyleyelim. Şarkımız bütün aşklara marş olsun. SÖYLEMEZ MİSİN?

Yine bir sahaba karşı sen uyumak isteyipte uyuyamadığın uykulara hasretken çalacağım kapını. Tüm ışıklar sönecek, saatlerce el ele oturup tek kelime etmeden bakışacağız. Yok edeceğim korkularını. Bunca gün nasıl sevmişsem seni öyle seveceğim bundan sonra'da..
Ya sen beni..

SEVMEZ MİSİN?

ALINTI
Bazen insanlar sevmekten bile yorgun düşer.
Ama bu öyle tatlı bir yorgunluktur ki; yaptığın ve yapacağın şey tekrar tekrar sevmektir.
VaLeNtInE
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen VaLeNtInE »

SEVMEK NE KELIME GITTIGI YOLLLARA TOZ OLMAZMIYIM
ÖNÜNDE EL PENÇE DIVAN DURUP TAPMAZMIYIM YAAA :(
SANA DEĞİL SENİ SEVEN ŞU KALBİME LANET OLSUN...!!!...
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

saatlerce el ele oturup tek kelime etmeden bakışmak
hemde bi çift yeşil göze bakmak
buna hayatımı vere bilirim
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]