Bir erkeğin hayatı nasıl karartılır?

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

Alamut yazdı:BİR ERKEĞİN HAYATI ZATEN SİYAHTIR. o bundan da memnundur. RENKLENDİRMEYE KALKIP TA BECEREMEYEN KADINDIR. :)

ehehe.. guzel.. fazla bir eklentiye gerek yok... :D

-----------------

guzel diyaloglar ... her erkeğin başına gelebilecek olan durumlar.. alışmak lazım... :P
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Alamut yazdı:Bu basligi açanin bir bayan oldugunu hatirlatmama gerek var sanirim. Teskil eder mi etmez mi bir daha düsün. :)
Yorum yapamiycam, *bilahare* memlekette konusalim :P
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

kızların çok konuştuğu doğru ama siz az konuşuyosunuz diye bizdemi az konuşalım
kötü bi şey yapmıyoruz ya
erkeklerin de yaptığı cok şeyler varkı kadınlar yapmıyor ama biz hiç siz şöyle ve ya böyle demiyoruz
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

söyleyin o zaman biz size söylemeyin mi dioz :) noldu hehhe
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

Bence kimse saçını kestirmesin, bırakın uzun kalsın. Böylesi daha rahat olur, bu diyaloglara da gerek kalmaz, dimi ?
[dropshadow=#ffffff][i][color=#ff00ec][b]Bugün Yüreğimde KOCAMAN bir gül kokusu var...[/b][/color][/i][/dropshadow]
ZOYA

Mesaj gönderen ZOYA »

c|ost yazdı:Bence kimse saçını kestirmesin, bırakın uzun kalsın. Böylesi daha rahat olur, bu diyaloglara da gerek kalmaz, dimi ?
Ya sanane isteyen kestirir sacını, sen niye muhalefetlik yapıyon ki.. sanki sana sacını kestir diyen mi oldu yada sacımı kestirsem diye biri sorduda gibi hemende yorum yapıyosun :P
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

ZOYA yazdı:
c|ost yazdı:Bence kimse saçını kestirmesin, bırakın uzun kalsın. Böylesi daha rahat olur, bu diyaloglara da gerek kalmaz, dimi ?
Ya sanane isteyen kestirir sacını, sen niye muhalefetlik yapıyon ki.. sanki sana sacını kestir diyen mi oldu yada sacımı kestirsem diye biri sorduda gibi hemende yorum yapıyosun :P
Yok yok onun için demedim. Bir sürü diyalog yapılmış kadın-erkek arasında. Bunlara gerek de kalmazdı o zaman demek istedim. Mesela sevgilim bana saçımı kestirirsem daha rahat olacağımı söylemişti. Ben de uzun saç seviyorum demiştim. O 'da bana saçımı kestirmek istiyorum demişti. Ben de karşı çıktım tabi doğal olarak. Çünkü uzun saç O'na çok yakışıyor, napayım kıyamıyorum :) ;)
[dropshadow=#ffffff][i][color=#ff00ec][b]Bugün Yüreğimde KOCAMAN bir gül kokusu var...[/b][/color][/i][/dropshadow]
ZOYA

Mesaj gönderen ZOYA »

erkek egomanyası nolcek !! :D
VaLeNtInE
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen VaLeNtInE »

isi g1c1kl1a vurmasak kad1nlar1 kendimizden asag1larda görmesek ne var yani anlam1yom abi bende erkeim ama bu büyüklük bu kibir neden bende anlayamad1m.her kes esittir.
SANA DEĞİL SENİ SEVEN ŞU KALBİME LANET OLSUN...!!!...
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

VaLeNtInE yazdı:isi g1c1kl1a vurmasak kad1nlar1 kendimizden asag1larda görmesek ne var yani anlam1yom abi bende erkeim ama bu büyüklük bu kibir neden bende anlayamad1m.her kes esittir.
harikasın canım :alkis:
kendisi aşa olan hep başkalarını aşada görür
kadınlar olmasa erkeklerin deyeri yok ve erkekler olmasa kadınların deyeri yok ikiside iyi ikiside gözel neden kavga ediyoruz ki
eyer erkekler ve ya kadınlar kötüyse neden aşık olup delicesine seviyoruz?
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]