Türkiye'yi Eurovision'da Hadise temsil edecek!

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
turuncutr
New Friend
New Friend

Türkiye'yi Eurovision'da Hadise temsil edecek!

Mesaj gönderen turuncutr »

VİDEO HABER! Ve Eurovision'da Türkiye'yi kimin temsil edeceği belli oldu. TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika'da yaşayan şarkıcı Hadise'nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti.

Ve Eurovision'da Türkiye'yi kimin temsil edeceği belli oldu. TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika'da yaşayan şarkıcı Hadise'nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti. Kurumun belirlediği ismi ilk kez AKŞAM'a açıklayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, “Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise'nin temsil etmesine karar verdik” diye konuştu. TRT, Mayıs 2009'da Moskova'da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.

ŞOVU ÇOK GÜZEL

“Ben henüz Hadise'yle tanışmadım, görüşmedim” diyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, neden Hadise'de karar kılındığını ise şu sözlerle anlattı: Kliplerini izledim. Çok iyi şov yapıyor. Güzel bir hanımefendi. Yurtdışında yaşadığı için yabancı dili de çok iyi. Bir de çok iyi sponsorları var. EMI, önemli bir marka ve Hadise'nin sponsorluğunu yapıyor. EMI'ın bu konumu nedeniyle, TRT'nin tanıtım konusundaki eksikliklerinin de giderileceğini düşünüyorum. Birçok şey, bu sponsorluk sayesinde TRT' ye maliyeti daha az olacaktır...

İŞTE HADİSE'NİN EROTİK KLİBİ

http://www.hurriyetport.com/news/132/AR ... 10-21.html