Kişisel asistan myLog Ses kayıt Cihazı,Ortam Kayıt Cihazıvs

Piyasada bulunan yada yeni çıkan teknolojik aletler, bunların incelemesi ve tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
bunyamin55
New Friend
New Friend

Kişisel asistan myLog Ses kayıt Cihazı,Ortam Kayıt Cihazıvs

Mesaj gönderen bunyamin55 »

TEKNİKOM Elektronik, kendi bünyesinde geliştirdiği myLOG isimli ürünüyle tüketici elektroniği pazarında yeni bir kavram oluşturma iddiasında. myLOG bilgisayara USB üzerinden bağlanan, her türlü bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla kurup çalıştırabileceği bir ürün. Telefon kayıt, toplantı ve ortam kayıt, telesekreter, otomatik arayıcı ve sesli posta gibi özelliklere sahip myLOG bu özelliklere bağlı farklı fonksiyonlarla kullanıcılara ulaşıyor. Ürünle ilgili konuştuğumuz Teknikom Satış Ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hızır Konuk, myLOG’un çok geniş bir kitleye hitap eden tam bir kişisel asistan olduğunu söylerken, farklı yaşam biçimine sahip kullanıcıların myLOG ile farklı ihtiyaçlarına çözümler bulabileceğini ifade etti. Konuk, “myLOG iş hayatındaki en büyük problem olan unutma sorununa çözüm getiriyor. Yaptığınız tüm toplantılarda ve ikili görüşmelerde, yapılan konuşmalar hafızanızda saklanır ve paylaşmanız gerektiğinde hatırladığınız kadarını aktarabilirsiniz. Unutulan sözler hem ciddi bir iş gücü, hem de müşteri kaybına sebep olabilir. myLOG bu tip sıkıntıları henüz oluşmadan ortadan kaldırıyor. Üzerindeki bir buton yardımıyla harekete geçirilen ortam kayıt fonksiyonu ile tüm toplantılarınızı kayıt altına alabilir ve görüşmelerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. İnternetten erişim özelliğiyle internet ve intranet ortamında toplantıya katılamayan kişilerin toplantıyı canlı dinlemesini sağlayabilirsiniz. Üzerindeki mikrofonla 50 metrekare alan içerisinde çok net kayıt yapabilen myLOG, konuşmaları ses seviyesine göre otomatik ya da üzerindeki düğme ile elle kayıt edebiliyor” dedi. myLog 150 YTL’lik satış fiyatıyla pazara sunulacak.
Konuşun, myLOG e-posta ile göndersin
Konuk, myLOG’un sesli mesaja getirdiği yeni bakış açısıyla e-posta alışkanlıklarını da değiştireceği iddiasında. Konuk bu özellikler hakkında şu bilgileri verdi: “myLOG üzerinde bulunan bir düğmeye basıyorsunuz ve göndermek istediğiniz mesajı myLOG’a söylüyorsunuz. Parmağınızı düğmeden kaldırdığınız anda ekranda çok basit bir mesaj penceresi çıkıyor. E-posta adresini bu pencereye yazıyorsunuz ve e-posta gönderiliyor. Mesajı alacak kişinin herhangi bir özel programa ihtiyacı yok, tıklayıp mesajı dinliyor. Kişisel telefon kayıt özelliğinde, konuşmalar arayanın veya aradığınız kişinin numara bilgisiyle kaydedilebiliyor, görüşmelerinizi tarih, saat ve süre bazında listeleyebiliyor, geçmiş zamanda yapılan tüm konuşmalara ulaşabiliyorsunuz. Kayıtlar bilgisayarın hafızasında tutulduğu için uzun süre saklayabiliyorsunuz. Üstelik bir saatlik konuşma bilgisayar hafızasında yaklaşık 12 MB yer kaplıyor. Ofisinizden ayrıldığınızda gelen çağrıları myLOG’a emanet edebiliyorsunuz. Yerinizden ayrılmadan ürün üzerindeki telesekreter butonuna bir defa basıyorsunuz ve ürün tüm çağrıları karşılıyor. Ayrıca tüm telesekreter fonksiyonlarını internetten de kontrol etmek mümkün.”

Tanıtım videosu Cebit 2008
http://www.btnet.com.tr/wps/portal/deta ... 3494639322
http://www.teknikom.com/display.doms...=1224057732148
pckurdu34
New Friend
New Friend

MyLog gerçekten kullanışlı bir telesekreter

Mesaj gönderen pckurdu34 »

Merhaba, ben bu ürünü 2 aydır kullanıyorum fiyat/performans çok iyi, müşterilerimle yaptığım telefon görüşmelerini kayıt ediyor 2 hafta önce kime ne fiyat vermişim dinleyebiliyorum, müşteri ama şunu demiştiniz dediğinde telefonda dinletiyorum biraz kapak oluyor tabii.
birde şirket dışında olduğumda şuraya gittim yarım saat sonra gelirim diye telesekreter mesajı bırakıyorum
herkese tavsiye ederim ben şurada buldum;
http://ozelasistan.com/
buradan satın aldım;
http://aybil.com/shop/4324-mylognet.html
3 günde geldi kurulumu çok basit 10 dakikada kullanılıyor