Özel Tiyatro Dersleri: Konservatuar hazırlık, okul kulüpler

Bu forum aracılığı ile almak veya satmak istediğiniz her türlü ilanı verebilirsiniz. Ayrıca iş verenler ya da iş arayanlar bu forumu kullanarak ilan verebilirler.
Not: Bu forumda yazılan ilanlar sadece tarafları ilgilendirir.Türkiye Forum yönetimi bu ilanlardan sorumlu değildir/tutulamaz.
tiyatrotiyatro
New Friend
New Friend

Özel Tiyatro Dersleri: Konservatuar hazırlık, okul kulüpler

Mesaj gönderen tiyatrotiyatro »

Öğrencileri toplulukları (İlköğretim, Lise ve Üniversite) , tiyatroyu günlük yaşamlarından bir an olsun kaçmak için kullanan yetişkin gurupları ve üniversitelerin konservatuar, tiyatro anasanat dalı bölümlerine hazırlanan heryaştan öğrenciye ses ve nefes, diksiyon, sahne tatbikatı, doğaçlama, konsantrasyon , mimik ve jest dersleri vermekteyim ayrıca ilköğretim, lise ve üniversite guruplarında 2 dönem halinde çalışılırsa, ilk dönem eğitim için, ikinci dönem ise oyun çıkarılması planlanır ve sene sonu, oyun sahnelenir. Ancak topluluğa ve isteğe göre paket değişebilir örneğin, yetişkin guruplara dominant olarak doğaçlama yaptırıp, daha çok eğlenmeleri sağlanırken konservatuar hazırlık öğrencilerine daha teknik ve pratik eğitimler verilir. Ancak Istanbul içi taleplere yardımcı olabilirim. Eğitim kendi yerinizde ya da evimde verilebilir.

Eğitim: Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Anasanat dalı mezunu (2 Yıl)
Yeditepe Üniversitesi, Radyo-TV ve Sinema ( 4 yıllık) bölümü öğrencisi
Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Kulübü ( 2 yıl)

Deneyimleri :

Tiyatro: Hamlet ( Hamlet), Kadıncıklar ( Parlak), Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım ( Anlatıcı )

Sinema:*Böcek Yapım* Sınav (kolsuz levo) , *C.A Film* Yusufun Karesi, * M Yapım* İyi Arkadaş (Mustafa)

Dizi: *FM Yapım * Sıla Dizisi (Yakup)

Yönetmenlik: Artiz Mektebi ( Mevlana Lisesi), Yusufun Karesi ( Kısa Film)

İletişim için lütfen mail adresimi kullanın: candas@ymail.com