Online 34,51,101 Okey Oyunu YAZILIMI

Bu forum aracılığı ile almak veya satmak istediğiniz her türlü ilanı verebilirsiniz. Ayrıca iş verenler ya da iş arayanlar bu forumu kullanarak ilan verebilirler.
Not: Bu forumda yazılan ilanlar sadece tarafları ilgilendirir.Türkiye Forum yönetimi bu ilanlardan sorumlu değildir/tutulamaz.
exclus
New Friend
New Friend

Online 34,51,101 Okey Oyunu YAZILIMI

Mesaj gönderen exclus »

[b][u]site sahibinin yetkileri[/u][/b]
Siteye ( site yetkilisi ) atayabilcek..
Siteye( denetmen) atayabilcek…
[b][u]NOT :[/u][/b] SİZE VERDİĞİM TÜM ÖZELLİKLERİ SİTE SAHİBİ YAPA BİLCEK OLUP ,,SİTE SAHİBİNDEN SONRA YETKİLİ KİŞİ ( SİTE YETKİLİSİ ) OLCAK SİTE YETKİLİSİNDEN SONRA ( SİTE DENETMENİ ) OLCAKTIR …UNUTMAYALIM Kİ SİTe SAHİBİ , SİTE YETKİLİSİ VE SİTE DENETMENİ ADMİN YETKİLERİ OLAN TÜM ÖZELLİKLERİ TAŞICAK O ÖZELLİKLER SİTE SAHİBİNDE,,,,SİTE YETKİLİSİNDE,,,VE SİTE DENETMENİNDE DE OLCAK… VE (SİTE YETKİLİSİ,,SİTE DENETMENİNİ ) SİTE SAHİBİ ATIYACAKTIR….(USER) LER YANİ OYUNCULAR ÜYELİKLERİ OYAYLANDIKTAN SONRA SİTEDEN FAYDALANACAKLARDIR….SİTE İLK ETAPTA 1.000 VEYA 2.000 KİŞİLİK OLUP ZAMANLA ARTIRILABİLCEK OLCAKTIR….YİNE İLK ETABTA 15 VEYA 20 SALON OLUP HER SALON 100 KİŞİ ALCAKTIR…100+ YETKİLİLER..ADMİNLER VE GOLD ÜYELERİ 100 YANİ DOLU OLAN SALONA GİREBİLCEKTİR…SİTEMİZ SADECE OKEY ÜZERİNE OLCAKTIR OKEY SİTEMİZDE 3 ÇEŞİT OKEY OYUNU OLCAKTIR…BUNLAR : Online 34,51,101 Okey Oyunu BUNLARI YAPARIM BUNLAR BENİM İÇİN KOLAYDIR DİYEN VARSA msn : ture_*******... BEKLİYORUM…
[b][u]Admin yetkileri nelerdir ?[/u][/b]
Sistemden atma,
Belirli bir süre Yasaklama,
Süre dolmadan Yasağı kaldırabilme,
Genel sohbette sorun çıkaran üyeleri susturma,
IP öğrenme,
IP'den ülke ve şehir bilgilerini öğrenme,
Oyuncunun ban sayısını görme,
Bir bilgisayardan giriş yapmış diğer nickleri görebilme,
Oyuncu Cafe Gold ise hangi cafeden girdiğini görme,( İSTEĞE BAĞLI )
Bütün Masalara mesaj gönderme,
Sadece yöneticilere mesaj gönderme,
Puanı 1500 altına düşen Oyuncu puanlarını 1500 Yapma,
Genel sohbeti açıp kapatabilme,
Genel sohbeti silebilme,
İzleyicilere kapalı masalara girebilme,
Genelde veya masada sohbet kapalı olsa bile mesaj yazabilme,
Özeli kapalı oyunculara mesaj yazabilme.
Salonların açılış mesajını belirleme.
Salonların yöneticilere özel açılış mesajını belirleme.
Salon açılışında çıkan popup reklamı değiştirme.
Salon ve masa renklerini değiştirme.( İSTEĞE BAĞLI )
Yönetici atama,
Yöneticilikten alma,
Yönetici seviyesi düşürme,
Salon radyosunu belirleme. ( RADYO OLMASADA OLUR )

[b][u]Diğer salonlarla bağlantısı nedir?[/u][/b]
Kiralık salonların yönetimi diğer salonlardan bağımsızdır. Her salonun yöneticisi farklıdır. Örneğin Salon 1'de yönetici olan biri SİZİN SALONUNUZA GİRDİĞİNDE SADECE OYUNCU OLARAK GİRER…HİÇ YETKİSİ YOKTUR…Üyelikler ve Gold üyelikler ise bütün salonlarda geçerlidir. Sisteme üye olan biri yasaklanmadığı sürece bütün salonlara girebilir.
Diğer bilgiler.
Salona girecek üyeler site tarafından onaylanmış üyelerdir.
Sisteme Gold üye olmuş üyeler salonlarınıza Gold üye olarak girerler. Gold üyelikler sistem tarafından belirlenir ve bütün salonlar için geçerlidir.
Salon sahibi kendi sitesi varsa oyuna ait program dosyasını kendi sitesinden yükletebilir, kendi sitesine salonda kaç oyuncu olduğunu gösteren otomatik bilgi sayfası koyabilir.
Gold Salonlar
Gold salonlarda salona giren bütün oyuncular otomatik olarak gold üye olurlar. Gold salonlarda oyuncular nick değiştirme dışındaki gold üyelik haklarında faydalanır.

BU ÖZELLİKLERİ YAPABİLCEK BİR YAZILIMCI ARIYORUM…YAPABİLENLER VEYA TANIDIĞI OLANLAR … ture_******* adresinden ulaşabilirler…( benin dalga geçmek ,,vakit geçsin diye bunları yazıpta yardım beklemiyorum…benim kısa bir zamanım kalmış olup bu özellikleri yapan bir yazılımcı ile görüşmek istiyorum….yardımlarınızı bekliyorum….teşk.ler.