Sevİyorum Denen Ama Sevİlmeyen

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
Seito
Fast Friend
Fast Friend

Sevİyorum Denen Ama Sevİlmeyen

Mesaj gönderen Seito »

Siz hiç aşık oldunuzmu? illaki olmuşsunuzdur aşık olupta sevdiğinizle birlikte oldunuzmu? belki çağunuz hayır diyeceksiniz işte ben hem aşık oldum hemde aşık olduğum kızla birlikte oldum ama sevdiğinden ilk önce seni seviyorum lafını duyuyorsun ardında 6 aya yakın zaman geçiyor ve sana gelip diyorki ben sana aşık değilim öyle sanmışım seni sevdiğimi düşündüm diyor böyle adilik olurmu hiç hadi oldu diyelim ayrılmak istedi ne diyebilirimki zorla güzellik olmaz tamam ayrılalım dedim ama ondan sonkez bir şey istedim dedimki sonkez buluşalım sana sonkez bakıyım vedalaşıyım dedim olmaz dedi bunu isteme benden dedi.
bende dedimki madem onu kabul etmiyon bari dediğimi yap dedim eğer olurda seni ararsam sakın açma telefonu dedim herhangi bi yerde nettede olsa sakın konuşma dedim ama herşey bir yana sakın ama sakın bir daha karşıma çıkma dedim tamam söz dedi ama aradan 1 ay geçti geçmedi çalıştığım yere geldi sizce bu adaletmi?
[b]Bu benim bile anlamadığım kelimeler sadece benim yalnızlığımı temsil eder...[/b]
[img]http://img143.imageshack.us/img143/4192/imzaio2.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
fanta
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fanta »

valla seitocum senin yaşdığın şeyi bende yaşadım önemli olan neden geri döndüğü ne okonuştuğunuz sana ne dediği bir ilişkide buna benzer şeyler olabilir ve altından genellikle başka çapanoğulları çıkar aranızdaki ilişki ne boyutta bilmediğim için anca bu kadarını diyebilirim
[b]Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler...[/b]
Kullanıcı avatarı
nurun
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nurun »

Aşk sevgi öyle sanmıştım demekle olmaz o zaman sevmemiş değer vermemiş size unutun bence yanlış yola girmek güzel gözükür başta sonra anlaşılır keşke dememek dileğiyle...
İnsan baş gözüyle bakar, gönül gözüyle görür. ( imam' Gazali)
Kullanıcı avatarı
fanta
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fanta »

ama aşk hemen unutulacak birşeyde değildir Bazen mutlu olmak için bazı fedakarlıklar vermelisin
[b]Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler...[/b]
Kullanıcı avatarı
ilayda
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ilayda »

Bazıları sadece acıtmak, kanatmak için var yüreklerimizi. Kapanmaya yüz tutan yaralarımızın kabuğunu kaldırmak ve eşelemek için üstünü örttüklerimizin. Yapacak birşey yok...