Bana Çok Bakiyor Benİ Sevİyor Mu ?

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
rulet
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen rulet »

Bencede temkinli ol biraz zamana bırak
Kullanıcı avatarı
ladomi
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ladomi »

meraba ...

ben kendimden anlatmak istiyorum ..

ben çok hoşlandığım bir kıza nederedeyse 2-3 ay boyunca hep baktım .. o bana bakınca da gözlerimi tamamen başka yere çekiyordum çünkü utanıyordum .. onu uzaktan seyretmesi çok güzel oluyordu , ama farkedince başka yöne dönmek zorunda kalıyordum .. açılamıyordumda ara sıra yolda görürsem selam verip yanına gidiyor , sırdan bir konuşma yapıp yanından ayrılıyordum .. daha fazlasını heyecandan kaldıramazdım .. onun yanında olmak çok heycan verici ki zaten ben bu yüzden tam türüs ona bakamıyordum bile.. o sonra beni kesmeye , gözünü yavaş yavaş bana dikmeye başladı , karşılık veremedim çünkü korkuyorum .. sanki o kedi ben fare .. bu epey ce uzun sürdü .. benim ona olan ilgim ise yıllardır vardı zaten .. geçen hafta sürekli yanıma gelip oturmaya başladı (aynı sınıftayız üstelik) ilk gelişi çok heyecan vericiydi , ve bana da cesaret vermişti .. hissettiklerini anlıyorum der gibi .. bana karşı rahat ol der gibi .. bu çok hoşuma gitti .. ona açılmayı düşündüm .. ertesi gün veya sonraki bir gün kesin açılacaktım. çünkü dayanamıyorum artık .. paylaşmam lazım onunla .. ertesi gün o yanıma yine geldi .. bu sefer beni motive eder gibiydi .. üstüsde bikaç gelişi benim ona açılmamı birkaç gün uzatacaktı çünkü ben hızlı ve anlaşılır , açık ilişkileri sevmem .. ben dedim kendi kendime , biraz bekliyeyim bari ..
ertesi gün yine yanıma geldi .. bu seferki düşüncülerim tamamen değişti çünkü , o doğallığı yoktu , sanki bana zorla ne hissettiklerini anlıyorum , söyliyeceksen söyle gibiydi .. doğallık yoktu .. ben biranda duraksadım , yaw ne oluyoruz dedim .. ? ve teklif meklif aklımdan çıktı .. sonraki gün yine yanıma gelmesiyle ; biranda itici gelmeye başladı gözüme .. çokta dost canlısı gibi davranıyordu ama üstüste yanıma gelmesi beni pek hoşnut bırakmadı .. oysa ben ona açılacaktım zaten .. benim kontrolüm altında olmalıydı bazı şeyler ama o beni zorlayama başladı .. şimdi onu görmek istemiyorum ..

kendisine tekrar ilgi duymam için onun bana , benim ona olan ilişkimi ilerlete bildiğim ölçüde cevap vermesi lazım , daha fazlası değil ..

benim sanatçı bir kişiliğim var , resim -müzik - edebiyat gibi yeteneklerimle ona şiirler yazmalı , besteler yapmalı , sanat için birşeyler vermeliyim .. o yüzden kendime eziyet etmeyi de severim , ilişki olabildiğince yavaş ilerlemeli diye düşünürüm. buda benim sorunum dur belki .. ama ;

diyeceğim şu dur ki , fazla üstüne gidersen tamamen kaybedersin , bir kaç kez ama farklı zamanlarda yanına gidip konuşman , onun sana karşı ilgisini , isteğini arttıracak , sana açılmasını kolaylaştıracaktır. ondan sonrasını ise zaman bırak , eğer oda gerçekten istiyorsa yanına gelir ve derdini uygun bir zamanda sana anlatır. şunu da unutma ; asla umut bağlamayacaksın , bildiğin yolda devam et yalnızca ..
Kullanıcı avatarı
ByUzman
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ByUzman »

Çok dikkatli bakıyosa olabilir.. çoçuğu takip et davrınışlarına bak flan biraz araştır gerçek ortaya çıkar..
[align=right][u][b] [size=150][color=darkblue] Fяєєяuηηiηq & Paякσuя [/color] [/size][/b][/u][/align]
Kullanıcı avatarı
GencAsik
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen GencAsik »

O Belki Sana Bakmıyodur :D Kardeşine Bakıyodur :D
ZoNeR
New Friend
New Friend

Re:

Mesaj gönderen ZoNeR »

TuRkUaZA yazdı:boş olsa bile bakardı. ben de aynı olayı yaşadım. sakın hoşlanıyo hissine kapılma. bazı erkekler çok ii rolcü olabiliyor.benim tavsiyem bu;)
bana da aynı şekilde kızlar bakıyo peki onlarda iyi rolcü mü ?