Bu da RTÜK'e kapak olsun

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Bu da RTÜK'e kapak olsun

Mesaj gönderen Eternity »

ResimErkek, kadın kılığına girer mi giremez mi? Bu, Türk erkeğinin erkekliğine leke sürer mi, sürmez mi? Erkeğin kadın kılığına girmesi sanat mıdır, yoksa gençleri ahláksızlığa teşvik mi?

Türkiye’nin erkekleri bu tartışmanın içine balıklama daldılar. Ama içinden çıkmaları biraz zor olacağa benziyor. Tempo’ya kadın kılığında poz veren Cem Davran, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

‘Herhangi bir televizyon programının sözü ediliyorken; daha o konsepti yapalım mı, yapmayalım mı diye yapımcı ve kanallar konuşuyorken, RTÜK Başkanı’nın ‘Ben buna önlem alırım’ diye ortaya çıkması, bence son derece yanlış bir şey. Bir proje ekrana gelir, bakarsın ve kurallara aykırı bir durum varsa, kurallarını uygularsın. Fatih Karaca’nın kendini ortaya atıp ‘Türk erkekleri dernek başkanı’ gibi konuşması çok manasız. Özellikle özel televizyonlar gündeme geldikten sonra, Türkiye’de sıkça yapılan bir şey var. Bir durum oluyor ve hemen birileri çıkıp, ‘Ben Türk halkı, kadınları veya erkekleri adına konuşuyorum’ diyor. Kimse kimseye böyle konuşma hakkı vermiyor ki.’

Kaynak: Hürriyetim
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

ilginç :?
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

Ağızlarını açınca delikanlılığın kitabını yazdım ben diyen ve maddeler halinde sözüm ona kitap tadında konuşanların verdikleri acemi kahraman tadında tepkiler bunlar. Türkiye'de yaptıkları açısından en fazla tepki alan kurumlardan birisi olan ve tv kanallarına asla sözünü geçiremeyen, orada bulunmuş olmanın salt olarak kanallara kapatma ve uyarı cezaları vermek olduğunu düşünen zihniyetlerin böylesi açıklamalarına ben sadece gülerim.

RTÜK programları engellemeden önce, insanın televizyon keyfine engel olan ardı arkası kesilmeyen reklamlara bir çare bulsun, sonra programlara el atsın.
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

doru. böLe bi tartı$ma yapıLması biLe çok saçma
Kullanıcı avatarı
iSkocYaLI
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen iSkocYaLI »

sadece rezillik diyorum !
[b][i][glow=black][color=red]¤°²¤ºî§]{ø¢¥âL²°¤[/glow][/color][/i][/b]
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

RTÜK Başkanı’nın ‘Ben buna önlem alırım’
tv de erkeklerin kadın kılığına girmesini sorun eden zihniyet şunu hiç düşünmüyormu? Anadoluda düğün dernek olduğunda erkekler kendi aralarında eğlenirken kadın kılığına giriyorlar... bu yüzyıllardır süregelen bir gelenektir.. bu tvde yapılıncamı sorun oluyo. madem o kadar bu durumdan rahatsız il il gezsin herkesi denetlesin.. ne saçma bir düşüncedir bu yaa. ne dar bir zihniyet..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

ninni evet valla... anadoluda köçekler fln.. bunlara bişey denmiyor :D
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]