sosyalleşmek adına...

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

biz neyiz burda ;P
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
anilelibol
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen anilelibol »

valla siz de olmasanız kafayı yerdim
[img]http://www.quigif.com/bouche8.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
afili
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen afili »

kardeş yeme kafanı yaa gerek olur sensiz ne yaparız biz bu ıssız yerde bi başımıza son ra...........
İsTeDiĞiN GiBi KoNuŞuRsAn İsTeMeDiĞiN GiBi LaF DuYaRsIN!!!...
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

ya bende bayaa bi bunaLıma girmiştim busene Liseye başladım we hiçbi arkadşımLa aynı sınıfta değiLdik. Ders saati 6dan 8e çıkmıştı ve direk çökmüştüm şu anda öleyim. bi internet başında kendime gelebiLiyorum çünkü en iyi arkadaşLarım burada internet de oLmasa nabardım biLmiorum walla. AmA haLa ii oLduğum söylenemez ben eski sınıfımı istiorum yaa bana neee
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
anilelibol
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen anilelibol »

VALLA HERKES BANA TAVSİYELER VERİYO BEN DE SANA VEREYİM. BENCE SEN BENİM KADAR UMUTSUZ DEĞİLSİN ÇÜNKÜ EVE GİTTİĞİNDE SENİ SICAK Bİ ŞEKİLDE KARŞILAYAN ANNENİN BABANIN YANINDASIN...
HİÇ DE ÇÖKME HATTA KEYFİNİ ÇIKAR... BEN DE LİSEYİ ÖZLÜYOM :wallbash:
[img]http://www.quigif.com/bouche8.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
Stygian
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen Stygian »

Bende İzmir Ege üniversitesindeyim aynen 1. sınıftayım aynı olayı ilk dönem yasadım ama artık alıstım insan zamanla cevresini genişletiyor.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Sosyalleşmek için insanın ilk başta kendine güven duyması gerekir.Yani mesela Şunu yaparsam rezil olurmuyum? Ya da şöyle dersem mahçup olurmuyum? gibi şeyler düşünmemek gerekir.Cesaretini toplayıp çekindiklerini yapmalısın.

Yeni arkadaş bulurken de böyle yapmak gerekir, ilk başta karşındakine bu tutumun belki yanlış gelebilir ama zamanla seni tanıdıkça alışacaktır.

Bu çekinceler yüzünden sosyalleşme malesef pek olamıyor.
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bazen düşünüyorum, sosyelleşmek kimin umurunda ? Ben üniversitenin son sınıfında öyle bir sosyelleştim ki 2 sene uzadı, şimdi iki sene daha genç olsam şuan daha sosyal çevrem olması daha büyük ihtimaldi bazı şeylere katlanmak gerekiyor amaç birilerine kendini beğendirmek olmamalı amacın ideallerine ulaşmak olmalı, sosyalleşmek bazen bu hedeflere daha kolay ulaştırır bazen daha zor yoksa kimin umurunda ...
Kullanıcı avatarı
Stygian
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen Stygian »

Evet biraz girişken olmak gerektigi dogru.Benim her derste hocayla bir şekilde münasebetim oluyordu :) Hocaların cogu az isim bilmelerine ragmen benim ismimi bilirler.Hocalar söyleye söyleye sınıftakilerde tanıyor zaten :)
Birde girerken cıkarken günaydın yakşamlar ve otobüs metro vb durakta beklerkenki muhabbetler cok ise yarıyor.
Kullanıcı avatarı
alara
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen alara »

arkadaş edinme konusunda hala sıkıntın var mı bilemiyorum...ama kendin gibi ol sadece...şunu dersem başkaları ne der ki diye düşünme...kendi doğrularını söyle...kendi fikirlerini açıkla...kızdığın zaman bunu bir şekilde belli et ki karşındaki senin neden hoşlanmadığını anlasın...bu şekilde davranırsan o kişi seni kafadendi bulursa arkadaşlığına devam eder...uygun bulmazsa da "eyvallah" deyip çeker gider...sen de yanlış insanlarla vakit kaybetmemiş olursun...

kolay gelsin... :blink2:
akıl olmayınca ne yapsın fikir,
çalsın abdurrahman oynasın bekir....