Öpüşürken neden iki tarafta gözlerini kapatır..?

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Öpüşürken neden iki tarafta gözlerini kapatır..?

Mesaj gönderen dEEp »

Buda enteresan ve birçok saçma,sapan,patır,kütür cevabı olan sorulardan..Şahsi fikrim, psikoloji..Öpüşürken gözlerini kamyon farı gibi açıp,çevreyi dikizlemenin âlemi yok hani.. (bkz : Otobüse binen yaşlı teyze..)
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

korku ve heyecandan oluyor galiba.Tamamen duygusal :D
Dreams
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Ehah..

Bence tam tersi..Heyecan ve korkunun sıfır olduğu insanlarda var..
(bkz : Gün aşırı öpüşende heyecanmı kalır allaisan..? & Doğru icraat,doğru yer ve doğru mekanda yapılırsa korku olmaz..)

Şöylede olabilir..Öpüşen bir erkek gözlerini kapatır ise "Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz.." mantığı ile hareket eder,beyinciğinden beynine sinyaller göndererek bazı vahim durumları kafasında tasarlar..

Bayan ise ; Gözlerini kapatır ailesini düşünür.."Ulan öğrendiklerinde ne yaparlar bana acaba.." düşüncesine ve animasyonuna dalar..

Neticesinde uzun bir öpüşme olur..Şayet 20 dakika nefes almadan öpüşenler varsa,bilinsin ki ; Kafalarında bunlar dolaşmaktadır..
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
vega
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen vega »

dEEp kardeşim iyi demişsin kamyon farı filan diye:p... Tabii ki o kadar açmicaksın. Yüzyılların geyiğidir aslında, zamanında bizzat ilgilenmiş idim bu konuyla Ve ayıptır söylemesi biraz gözlem yaptım. Rontgencilik diil hayır :P. Sadece gözlem. Bazıları asla kapatmıyorlar gözlerini, bazısı da hiç ama hiç açmıyor. Bi de aradan dikiz atanlar var.

Açık tutanlar:
1- Bulundukları durumun ve gidişatın gayet farkında oldukları için, olayı yakinen izleme halinde olanlar
2- "Dur bakalım nası oluyormuş, bi saniyesini bile kaçırmaya tahammülüm yok" tadındakiler
3- "Ben neymişim be abi, karşımdakini erittim, bitirdim" gibi bi özgüvene sahip olanlar!
4-"Bir gören var mı acaba? Acaba nasıl görünüyor? O da bana bakıyor mu?" şeklinde tedirginlik yaşayanlar

Kapalı tutanlar:
1- Gözlerini açıp, dikkatlerinin ve konsantrasyonlarının bozulmamasını isteyenler
2- İstemem yan cebime koy derken, bir yandan da utandıkları için aradan bile bakmayanlar
3- Dudaklarının ucunda duran şahsiyetin aslında başka biri olduğunu düşünmekten kendini alamayanlar. Ki bu da fantazi ya da memnuniyetsizlik olarak kendi içinde kategorilere ayrılabilir.

Aradan bakanlar:
1-Kontrol amaçlı kaçamak bakışlarlar atanlar. Genelde konsantrasyon bozuklukları vardır.
2- "Her şey yolunda mı? Alkol de biraz fazlaydı ama, kim acaba bu? bilinçsizliğine sahip olanlar
3- Kaçamak bakıslarla, karşısındakini izleyip, tahrik olanlar. Ki aslında rontgencilikten inceden bi haz duydukları da söylenebilir.
4- Bir de ha açık ha kapalı derken aslında, iştigal ettiği şeyin ciddiyetinin farkında olmayanlar

Evet, sordum soruşturdum, bu derin mevzuyu(!) nacizane özetledim. Eksiklerim varsa lütfen araları doldurun :P :) kendinizi hangi sınıfa sokuyorsunuz, ya da sizce daha kaç çeşit davranış biçimi var?
Somewhere under the sun...
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Allah seni inandırsın ayağa kalktım alkışlıyorum.. (yalan) [ resmi görüntülemek için tıklayın ] [ resmi görüntülemek için tıklayın ] [ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Aydınlatıcı ve tatmin edici malümatların için turkiyeforum.com kullanıcıları sana minnettar vega..
Kullanıcı avatarı
afili
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen afili »

kapattığımı nerden biliyosun ki****
İsTeDiĞiN GiBi KoNuŞuRsAn İsTeMeDiĞiN GiBi LaF DuYaRsIN!!!...
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Zaten sana demiyorum aslanım.. :} Rahat ol sen..
Kullanıcı avatarı
vega
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen vega »

Yalandan alkışlama bari dEEp, o kadar el emeği göz nuru döktüm :P
Sen kendine yakın bir madde bulabildin mi acaba? Ben onu merak ediyorum. Bir taş attın denize, ben sadece bi kaç dalış yaptım, çıkartmak için. Olmuyor! Daha aramak lazım. Derin mevzuu ne de olsa :lol:
Somewhere under the sun...
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Tecrübe Sahibi Büyük Üstad vega yazdı:3- "Ben neymişim be abi, karşımdakini erittim, bitirdim" gibi bi özgüvene sahip olanlar!
Eheh..Bana en uygunu bu.. (bkz : Eriyip giden,emektar buz kütleleri.. ) :twisted:
Kullanıcı avatarı
Antikky
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Antikky »

Kapalı bir alanda ev okul falan gibi bir yerdeysem güvenli bir şekilde kapatabilirim daha iyi konsantire olabilmek için kendini sonsuz huzura bırakırsın.Genellikle yapmam ama dışarıda bir yerde isem insanlar bana bakıyormu diye gözlerim açık kalır ve zevk almam açıkcası...