Avrupa Birligimi? Türk Birligi TURAN mi?

Kültür ve sanat haberleri
Kullanıcı avatarı
Almila
New Friend
New Friend

Avrupa Birligimi? Türk Birligi TURAN mi?

Mesaj gönderen Almila »

300 Milyon'dan fazla Türkün yasadigi dünyamizda, AB seklinde ama kendimize özgü bir Türk Birliginin kurulmasi,
7 bagimsiz Türk Devletinin ekonomik ve askeri güclerini bir birlik altinda toplama geregi artik kacinilmaz hale gelmistir.

Türk Birligini kurma calismalarini sürdürmek, Türk toplumunun gelecegi için vazgecilmez bir görevdir.

Yapabileceklerimizi, fiile dönüstürme zamani sartlarin olgunlastigi bu an ve bu gündür.

Bu iki videolari izleyin çok önemli!!!

http://video.google.fr/videoplay?docid= ... 4444208735

http://video.google.fr/videoplay?docid= ... 5670590922

Bügün hicbir görsel yayin organlarinda Atatürkün yapmis oldugu Türkcülük arastirmalarina buldugu sonuclara yer verilmiyor.
Oysa Atatürk ömrünü bunlara adamistir. Iste Atatürk'ten her zaman hatirlanmasi gereken sözler.
"Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır.
Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum.
Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır.
Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.''
Türkiyeli değil, TÜRK!
Kullanıcı avatarı
egetya
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen egetya »

Türk olmak benim en büyük şerefimdir. AB kölesi ve hristiyan bir topluluğun üyesi olmaktansa müslüman, herşeyden önce de TÜRK bir topluluğun üyesi olmayı tercih ederim.
Hala daha onların fransızlaştıramadıklarındanım ve bu konuya fransız kalmayı tercih ederim.
Yaşasın Türk varlığı ve Türk birlikteliği
J'ai vu l'ombre d'un cocher qui avec l'ombrd'une brosse frottait l'ombre d'une carosse. :(