oto motor sport'la ilgilenenler buraya

Futbol ve Basketbol dışında genel spor aktiviteleri.
Kullanıcı avatarı
dante_mi5
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

oto motor sport'la ilgilenenler buraya

Mesaj gönderen dante_mi5 »

bu tı modıfıyelı araba resımlerı olanları beklıyorum
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
ayrılık unutanlara mahsustur
ben senı untamadımkı
ben senden ayrılamadımkı
soyle sucumuz neydı bızım
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Arkadaşım böyle bi başlık açmışsın ben birazdaha genişleteyim..Türkiyede motorsporlarına yer veren kurumlar,kişiler vs tanıyalım bi nevi..
Öncelik olarak Autodrom demek isterim.. {Kendi pistim :lol: }

Autodrom; "trafik kültürü"nün oluşmasını sağlamak amacı ile,sürücülere güvenli ve defansif sürüş eğitimleri verilen ülkemizin "ilk" otomobil ve motorsporları kompleksidir..Performans Organizasyon tarafından 95.000 m² arazi üzerine kurulan Autodrom,Tuzla'ya bağlı Orhanlı Beldesi'nde yer almaktadır..Skid Car eğitim alanı,Renault Çocuk Trafik Eğitim Pisti,STS karting pisti,asfalt pist,drag pisti,toprak pist,onroad ve offroad RC pisti,restaurant-cafe,Sonax Car Care,CMS satış mağazası,performans shop,konferans salonu ve Renault Sport mekanik atölyesinden oluşan tesisimiz,haftanın 7 günü akşam dahil hizmet vermektedir..
Tesisimizde,eğitimlerin yanı sıra karting,drag,time trial ve R/C model oto turnuvaları da düzenlenmektedir.Autodrom ayrıca firmaların tanıtım, lansman,test drive ve seminer gibi etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır..TEM Sabiha Gökçen Havaalanı çıkışından 4.5 km, E5 Tuzla-Aydınlı çıkışından 6 km ve İstanbul Formula 1 Pisti'nden ise 5 km uzaklıkta bulunan Autodrom,ulaşımı oldukça kolay bir bölgededir..

Arkadaşlar bu işlerle ilgilenenler varsa şayet,autodrom`a uğramalarını öneririm..Yukarda belirttiğim üzre geniş bir alanda ve kompleks içinde gereken ne varsa unutulmamış..

İşiniz olmasa dâhi,geçerken uğrayın bile derim hatta.. :}
En son dEEp tarafından 22-08-2005 00:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
afili
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen afili »

NE YALAN SÖYLEYEİM ADANADA AZ UNDERGRAND YARIŞLARINA KATILMADIK........
İsTeDiĞiN GiBi KoNuŞuRsAn İsTeMeDiĞiN GiBi LaF DuYaRsIN!!!...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir