Beşiktaş'a 3 Maç Seyircisiz Oynama Cezası

Beşiktaş taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Oldu artık daha neler.Öyle bir durum olsa memletimizde piskopat çok bi yerine sokar bıçağı gider nefret ettiği bir takımın stadına bıçaklar birisi ömür boyu hapis yatar ama nefret ettiği takım 2. lige gider.Olmaz demeyin olur her yerde var böyle psikopatlar onun için 2. lig gibi bir durum söz konusu gibi bile değil.Beşiktaş itiraz etse bu 3 maç cezayıda almayabilir çünkü kulubün bir sorumluluğu yok.Genede olayı tamamen üstlenerek ölen gencin cenaze masraflarını karşıladılar,cezaya itiraz etmediler,beşiktaş jimnastik klubünde bir tesise veya başka bir oluşumuna ölen gencin adını vereceklerini açıkladılar.Bu klubün bütün iyi niyetinin göstergesidir.Takımın daha fazla yıpratılmaması kanaatimdeyim.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

ChristmasTime yazdı:Aynen katılıyorum. İkisininde Beşiktaşlı olmadığını duydum. Kaldıki Beşiktaşlı olsalar bile, stada girenleri Beşiktaş yöneticileri, yada Beşiktaş başkanı aramıyo. Polisler arıyo. Gerçi maçlara verilen poliserin denetimi ev sahibi takımdan oluyo bildiğim kadarıyla ama bu olaydan bence emniyet te kendine bir ders çıkarmalı. Ölene üzüldüm tabiki. Ama olay arkadaşlarında dediği gibi bize mal edilmemeli.
Yerden göğe kadar haklısın senelerdir tribündeyim GalataSaray
buna bağlı olarak ultrAslan oluşumu içindeyim bunu asla
Beşiktaş taraftarına mal etmiyorum etmem bjk ve fener tribünlerinde de
bir çok arkadaşlarım var bjk tribünün de ki arkadaşlardan olay hakkında
bir çok şey duydum onları yazsam emin olun hepinizin kafaları karışır
polisimiz görevini iyi yapsa o gençte ölmezdi kanımca misal geçen sene den örnek vereyim ben dahil bir çok maç girişte aranmadık bile
buna erkeklerde dahil üstelik aranmadımız bir maç derbi maçıydı!
biz yapmayız ya da ben yapmam ama ya o derbi maçına ben silah
soksaydım medya'ya gelince bugün diyorlar yok takımların seyircileri
maça gelmemiş niye boş tribünler sen 10 gündür çocuklarınızı
maça göndermeyin anne babalar diye bangır bangır bağır olay tribün terörü olmamasına rağmen bunu öyle lanse et ve sonra seyirci bekle
yok yaaaaaaaaaaa!!! zaten kavga ettimiz derbi maçlarda misal kafamızın yarıldığı 2 sene önceki kadıköy maçımız hep medyanın tahriki içimde öyle şey var ki söylencek bunlar sadece bir bölümü bakın medya 2 senedir tahrik etmiyor ve bizlerde kavga etmiyoruz herkes işini yapsın ya bırakın tribünlerde bizi kalsın yeter!!! medya şaşırma sabrımızı taşırma!!!!!!!!!!!
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.