allam ya biz bunlar için neden saçımızı başımızı paralıyoruz

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
Kullanıcı avatarı
baby_17
Fast Friend
Fast Friend

allam ya biz bunlar için neden saçımızı başımızı paralıyoruz

Mesaj gönderen baby_17 »

Bugün üç yil bitti. Onun karsisina gelinlikle çiktigim günkü kadar mutluyum. Tanrim, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakisikli, anlayisli,sevecen, her sey var. Bugün Cumartesi, biraktim arkadaslariyla eglensin. En sevdigi yemek olan pastirmali kurufasulye ile pilav yapiyorum. Pisti, demleniyor. Banyo yaptim, en sevdigikiyafeti giydim. Yemekten sonra, söminenin karsisina bir sise kirmizi sarapla uzanacagiz..

Eve geldi sonunda. Beni öpüsü biraz soguktu, akli baska yerde sanki. Aman Tanrim, yoksa? Tüm cilvelerime ragmen, bana saldirmadi. Arkadaslariyla ne yaptigini sordum, agzinda bir seyler geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgin, hala uzak, hala kabuguna çekilmis.

Herhalde ÖTEKINI düsünüyor.
Benden genç mi acaba? Isyerindeki sarisin pazarlama temsilcisi olmasin? Söminenin karsisinda sarabimizi yudumlarken, artik dayanamadim "neyin var?"diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, aci dolu, uzaklik dolu.. "Yok birseyim" diye geçistirdi. O gürül gürül yanan askin bu kadar çabuk bitecegine inanamiyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istedigini söylüyordu.

Bugün aramizda iletisim kopuklugu basladi bile. Belki de kilo aliyorum.Çok mu vir vir yapiyorum? Elini tuttum. Elimi oksadi, ama eller hissiz, parmak uçlari soguk...Stepe baslasam? Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandirmaktan baska bir sey degil bunlar. Bitti...Bittti...Bitti.
Tanrim, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarina attim. Aglaya aglaya uykuya dalmisim.

Erkegin Günlügü:
Öf be, Fener yine yenildi.. Ama, kurufasülye güzeldi
!...YA SEN BENİM HERŞEYİMSİN YA DA SEN HERŞEYSİN...!
Kullanıcı avatarı
baby_17
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen baby_17 »

işte kadınlarla ve erkekler arasındaki farkı gösteren en ii örnek ben ne diim artık...
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

ya her erkek futbol meraklısı mıdır her erkek yemek hastası mıdır ya ne biçim bir genellemedir bu
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
baby_17
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen baby_17 »

evet genelleme ama yazık valla kadına ya inşallah başıma bölesine denk gelmez:)))) (amanallahım ya denk gelirse)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

:) varsayımLar üzerine ya$ama bence baby bo$verr. ;) geLmezz de geLmesin.. ;P
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]