bugünün rengi kızıl

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
IMMORTAL_89
Quick Friend
Quick Friend

bugünün rengi kızıl

Mesaj gönderen IMMORTAL_89 »

karışık Merhaba...

Karayı ve Sarıyı karıştırıp Karası fazla... içine adına özel dediğimiz sevgiden fazlaca atıp rüzgara karşı yarısı yele karışıp giden evirilip çevirilerek duygular aleminde yoğurulmuş bir hamur tam da öyleyim.
Hamur gibiyim elastik kıvamında gözüken fakat bir türlü pişirilemeyen fırına girmeye direnen... dokunana yapışan sündükçe sünen mayası bozuk cinsinden...Hamur gibiyim...

Karamsarım bu gün aykırıyım... Sevdiğim Güneş'de var ama görmek istemiyorum nedeni Hayvani bendeyim...Ben Hayvan değilim Hayvanın hiç bitmeyen arzusunda benliğindeyim...
Düşüyorum gözlerim illede görmüyor güzeli uymuyor yasaya iradem düşüyorum...
Çok şeyler istiyor içimdeki hayvani ben çok para çok olan herşeyden çokça...Duymuyor kulaklarım Sessizliğin sesini...Tad alamıyor dilim yetisiz... burnum kokuya duyarsız ayartılamıyor... ayıramıyor iyi ile kötüyü ...Bedenim dokunmayı unuttu reddediyor hissetmeyi... ve ben hayvani beni hüküm süren ben... BEN dedikçe benden ayırışıp düşüyorum başka bir aleme...Ve Kederlenen Ruhum kederinden sıyrılıp yükselmedikçe göğe çıkamam insan içine... Ve adil karılmadıkça maya ölçüsünde olmadıkça erdemler koku saçıyor evrene...Ve insanın kendisini tuzlu suya yatırıp çıkarıp dağın doruğuna Ruhunu kurutası geliyor bedenini... Ben beni...

Yıldızıma barştırdı bu paylaşım şu an beni ben beni anlayabildim çözdüm nedenini...

Ölçülü bir yaşam dileğimle...Kutsal olana hürmetle...

Anlamla anlamakla kal.Kendi beninde evriminde kal lutfen...Başka evrimlerde devinemez Ruh huzursuzdur...Huzurda kal...
BiR ÇıĞLıkTı YaLNıZLıĞıM HiÇ BiRiNiZ DuYMaDıNıZ Bu KaDaR Mı SaĞıRDıNıZ...!!!