süper ödüllü yarışma

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
manoglia
New Friend
New Friend

süper ödüllü yarışma

Mesaj gönderen manoglia »

Finansbankın gençler için çıkardığı Cardfinans Go'nun sitesi www.gogogo.com.tr deki yarışmanın ödülleri arasında ps3, iki kişilik tatil ve dekoratif ses sistemleri var. üstelik yarışmak için kart sahibi olmanıza gerek yok.
selo5555
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen selo5555 »

ŞİKAYATCİYİMMM!!! "taksidli umre" diye google dan araştırma yapınca karşıma çıktı "sarah turizm" . çocuklarım la gidmeyi düşündüğümü söyleyince bana kabeye en yakın olan mekkenin en lüks otelini söyleyediler. fiyat yüksekti ama çocuklarla rahat olsun diye kabul ettim. gittik ve ortada ne vaad edilen bir otel nede paramızın karşılığı bir hizmet görebildik. umreye gitmeden evvel çok araştırma yaptım benim gibi madur olan arkadaşlar bulabilirmiyim, bana yol gösterici yazılar bulabilirmiyim diye ama olmadı bir türlü. ben de bir yanlış acenteyi göstererek, benim gibi araştırma yapacak arkadaşlara türkiyenin bildiği bir forumda yazarak yardımcı olmayı amaçladım. "SARAH TURİZM" denilen bu acenta kesinlikle yalan beyan larda bulunarak o kutsal mekanlarda 2 çocukla bizi sersefil etmiştir. vaadlerine kesinlikle inanmayın.
Kullanıcı avatarı
3DKim
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen 3DKim »

Desene benim ev daha rahat.
Burası türkiye doğrudur :)
We're having too good of a time today, we ain't thinking about tomorrow..

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 6 misafir