Diş Ağrısı

En önemli konumuz, sağlığımız hakkında bilgilerimizi paylaşalım
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Diş Ağrısı

Mesaj gönderen ComiC »

İnsanı yaşamaktan soğutan, kendi ağzını burnunu dağıtma isteği uyandıran, özellikle de doktora gidemeyeceğin saatlerde gece hortlayan baş belası ağrı. Tıpta en şiddetli üç ağrı arasındaymış kendileri.

Üç gün öncede aynı şekilde uykumdan uyandırdı uyutmadı beni. Dolgu yapıldı ama gene geçmedi bütün gün ağrıdı ağrıdı zar zor uyumuşken az önce çok daha şiddetli bi şekilde gene ağrımaya başladı. Apronax gibi güçlü ağrı kesiciler bile vız geliyor tırıs gidiyor. 2 tane ağrı kesici aldım hala dinmedi..

Bir kaç ufak geçici çözüm paylaşayım bari buraya da ileride başınıza gelirse intihar etmeyin hemen. Öncelikle ağrı kesici alın. Eğer dindirmeyecek kadar çoksa ağrınız yapacak pek birşey yok dişçi açılana kadar, yani sabaha kadar bekleyeceksiniz. Bu arada ağrıyı biraz dindirmek için ılık suya bolca tuz döküp ağızda çalkalamayı deneyebilirsiniz. En azından tahammül edilebilecek düzeye indiriyor. Karanfil çiğnemekte aynı şekilde azaltıyor deniliyor ama karanfil yok lanet olsun. Rakı alkol koymak falan anlık geçirir gibi olsada daha çok ağrıtıyor onun yerine bulursanız için bence daha etkili olur. Birde ağrı kesici aspirini dişin orda ezdirmek hiçbir işe yaramıyor daha çok dişetini tahriş ediyor bundan kaçının.

Geçmiş olsun..
enjoy the silence..
aramana
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen aramana »

çok şiddetli bir ağrı
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

Baş ağrısı ve diş ağrısı :S Çok çektim artık lafı bile korkutuyor :P
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]
Kullanıcı avatarı
-lax
New Friend
New Friend

Re: Diş Ağrısı

Mesaj gönderen -lax »

Hiç bir ağrıya benzemiyor diş ağrısı :(
scream