Okudugunuz Kitaplari Taniyalim

Yeni çıkan kitaplar ve severek okuduğumuz kitaplar hakkında yorumlar, paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Tesekkürler Cherry:)

Hepinizden güzel, ilginc kitaplar geliyor; tesekkürler arkadaslar:)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

biz buna benzer bir uygulamayı okulda yapıyoruz inan çok keyifli oluyor.. böyle bir başlık açtığın için teşekkürLer...
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Ben tesekkür ediyorum.

Haklisindir. Ki yarari olsun; bilgilendirsin, en ba$ temennimdir.
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

şeker portakalı die bi kitap birçoğunuz okumuştur ama okumayanlarda okusunlar, çok hoş çünkü
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Duymustum ben de, lakin okuyamadim. Yazari kimdi?
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

yazarı yabancı onuda hatırlamıyorum, genelde okuduğum kitaplarımı başkalarına veriyorum onlarda faydalansın die,
ama veremediğim tek bi kitap var
buket uzuner - iki yeşil su samuru
aile içi sorunlardan bahseden psikolojik içerikli bi kitap ama kesinlikle sıkıcı değil
çok hoş ve akıcı bir uslupla anlatılıyo
ebeveynleri ile problemleri olan arkadaşlar, anne babası ayrılma noktasında olup ta karamsarlığa düşmüş olanlar muhakkak okusun,
hayata bakış açınız değişecektir..eminim
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Anladim seni Amyyy; tesekkür ederim. Ki en güzelini yapiyorsun.

Diger kaynagin adina, bilgilendirdigin icin de ayriyeten sagol. ( Psikoloji icerikli kitaplari da severim. )
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

:) eğer birilerine ulaşabilecekse, onlara yararı olacaksa bunu yapmalıyıs , dolapta tozlanıp öyle duracağına kitap alamayan insanlara vermeliyis..
tuna kiremitçi - git kendini çok sevdirmeden

Sevmesini de gitmesini de bilenler için: Git Kendini Çok Sevdirmeden. Nostalji, aşk kırıklıkları, evlilik, birbirini sonradan anlamanın hüznü ve acılara rağmen hayata tutunma çabaları... Tuna Kiremitçi'nin ilk romanı, bir kazada oğlunu yitirdikten sonra annesinin Eskişehir'deki evine sığınan Arda Akad'ın öyküsünü anlatıyor. Arda'nın ana ocağında genç kızlık yıllarına geri dönüşü ve ilk aşk öyküsünün kahramanı olan erkeğin yirmi üç yıl sonra yeniden ortaya çıkışı...
Sevmek ve gitmek üzerine, "ince düşünülmüş" bir roman.
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

Ahmet Ümit - Beyoğlu Rapsodisi
bi,raz uzun ama çok keyifli bi kitap ,
Üç arkadaşın hikayesi bu. Biraz da Beyoğlu'nun hikayesi. Beyoğlu'nun karmaşasının, kalabalıkların arasına gizlenen sırların hikayesi. Sokakların, binaların, bildik bilmedik köşelerin, ama en çok da insanların hikayesi. Çocukluktan başlayan, mekanı yine Beyoğlu olan bir dostluğun bugünü anlatılıyor Beyoğlu Rapsodisi'nde. Üç farklı kişiliğin, üç farklı yaşam tarzının birleştiği bir nokta bu dostluk. Önce onları tanıyoruz, hayatlarına tanık oluyoruz. Sanıyoruz ki, her şey hep böyle doğal gidecek. Sanıyoruz ki, hayat normal seyrini sürdürecek. Ama gün geliyor, bir fotoğraf sergisi hayatlarını değiştiriyor.
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

inci aral - İçimden Kuşlar Göçüyor
ben okumadım henüz kardeşim okuyo söylediğine göre çok hoş şimdilik kitabın tanıtım açıklamasını yazıyorum okuduğumda kendi görüşümüde belirticem :)
Bütün yanlışlarım, gözden ve elden kaçırdıklarım, tutabildiklerim ve benim kıldıklarımla bir hayat yaşadım ve ben olmaktan, iyi kötü ama böyle olmaktan en sonunda hoşnutluk duymaktayım. Garip bir bilgelik, güçlülük, yıkılmazlık duygusu var içimde. En sonunda ele geçirmeyi başardığım bir özgüven. Bu yüzden de çırılçıplak kalmaktan ve bir kadın, bir insan ve hâlâ temiz olduğumu herkese göstermek için soyunmaktan kesinlikle korkmuyorum...