Ahmet Meteye Mesajlar :))

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
Kullanıcı avatarı
SoCRaTeSs
Quick Friend
Quick Friend

Ahmet Meteye Mesajlar :))

Mesaj gönderen SoCRaTeSs »

*Hocam bizim karı dün aksamda yemegi yakınca iyice suyu ısındı. Acaba bu sudaki ısınma, ailemizde yasanacak bir depremin habercisi olabilir mi? Ben bu karıyı döversen enkazını kaldırmaya AKUT gelir mi?

* Sevgili Ahmet Bey.. Günlerdir sokakta yatmaktan karımla cinsel hayatımız enkaz altında. Tekrar merkez üssü yatak odamız olan depremler yapabilmemiz için Konya'ya taşınmak istiyoruz. Sizin oralarda tanıdıgınız bir emlakçı var mı diyecektik..

* Sayin Mete abicim.. Ben 18'ine yeni girmis bir erkegim. Üstünüze afiyet aletsel büyüklügüm çok küçük.. Ya kadınlar benimle dalga geçerse? Ya bu dalgalar Tsunami şeklinde olursa?

* Sayın Is..ara, karım depremden çok korkuyor.. Yataktan çıkmıyor.. Üstelik yalnız da yatamıyor.. İsten her eve dönüsüm de onu yatakta baska bir erkekle sarmas dolas buluyorum.. Acaba diyorum ben boynuzlanıyorum muyum? Geyikler depremi önceden hissederler mi abi?

* Sayın Is..ara hocam, deprem korkusuna yıllardır oturdugum evimi sattım. Kıydım paraya, daha saglam bir ev aldım. Yerlestigimin haftası alt kat komsumun homo oldugunu ögrendim. Bu durumda benim ev tekerlek üstü oluyor. Ev sürekli sallanıyormus gibi hissediyorum. Tasınsam mı?

* Sayın Ahmet Bey, kayınbiraderim S.. S.. Afrika'ya safariye gider. Son gelişinde bana bir kaplan yavrusu getirdi. "Al abi bunu evde besle.. Depremi önceden en iyi bunlar hisseder" dedi. Biz de inandik. Kaplan bir ayda eşşek kadar oldu. Evde yemek bitince bize saldırmaya basladı. En son dün aksam küçük oğlanı yedi.. Su an yatak odamızda mahsur durumdayız.

Yardım edin Ahmet Bey!.. :)