CELL geyikleri :)

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

CELL geyikleri :)

Mesaj gönderen sTePHaN_pAtRicK »

Sayın abonemiz bu gün bedava sanıp attığınız tüm mesajların kontörleri sizden söke söke alınacaktır. Vay ben duymadım yok ben görmedim demeyin kabul etmeyiz. (Süprizcell)

el mesaju nafileten minel keyful alemel kampusu inallah , bisukrul turkceline alel bayramul genclikiyye fi amelul cazibeten belesiyye (Arapcell)

saat 00:00 itibariyle yollamış olduğunuz 4358 sms sonrası kurumumuz tarafından ne kadar belesci olduğunuz tespit edilmiş ve abone sözleşmeniz iptal edilmiştir. (Yuhbecell)

Flaş flaş flaş. Şok şok şok. Kampüscell'li 23 öğrenci mesaj yazarken parmak felci oldular. Yetkililer konu hakkında bir açıklama yapmazken , gençlerin durumları ciddiyetini koruyor. (Habercell)

kampüscellilere müjde 19 mayıs 2004 de ölen kampüscellilere beleş mezar war haydi mezara
euehueheuehuee

İntikamcell:Üniversiteli gençler! Size bir kıyak yapalım dedik cılkını çıkardınız, Yeter artık sigaradan nefes çeker gibi msj çekiyonuz, bu günün yarınıda var. *intikamcell*

Sayın abonemiz dün bir angutluk yaptık Böyle bir kampanya başlattık. Suandanitibaren 19 mayıs bitmiştir. Turkcell

Arkadaşlar bu msj maratonunda çok sayıda cep telefonu, parmak, akil, goz, beyin kaybı verdik. hepimize geçmiş olsun. İnşallah bidahaki 19mayıs ta turkcell böle bi kampanya yapmaz.

Turkcell ana haber: 19 mayıs atatürkü anma gençlik ve spor bayramı türm yurtta mesajlarla kutlandı.

Bu tür organizasyonların devamı için, sahib-ül hayrat vel hasenet, turkcell'in selameti içün, Cümle ahl-i kampuscell'in muhabbeti için bu mesajı 19 kişiye genderin. El Fatiha!!
[color=black][b][size=117] †öLüM bUySa,TaNRıM BuYSa YaŞaMaK,SiL aLnıMDaN YaZDıĞıN bU YaZGıYı,yA BiR yErE ÇıKSıN ArTıK bU SoKaK,yA Da öLDüR İçiMDeKi TaNRıYı..! †[/size][/b][/color]
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

saat 00:00 itibariyle yollamış olduğunuz 4358 sms sonrası kurumumuz tarafından ne kadar belesci olduğunuz tespit edilmiş ve abone sözleşmeniz iptal edilmiştir. (Yuhbecell)

süperrrrrr :DD :thumbup:
Yerine sevemedim ki...
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Aipsın :)
[color=black][b][size=117] †öLüM bUySa,TaNRıM BuYSa YaŞaMaK,SiL aLnıMDaN YaZDıĞıN bU YaZGıYı,yA BiR yErE ÇıKSıN ArTıK bU SoKaK,yA Da öLDüR İçiMDeKi TaNRıYı..! †[/size][/b][/color]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

ay çok güseeLLErrrr .. çok eğLendiim..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Bırakın eğlendireyim sizi :)
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Müthisti, tesekkürler gülümsettin:)))

Kendi basima geleninden biliyorum:

Flaş flaş flaş. Şok şok şok. Kampüscell'li 23 öğrenci mesaj yazarken parmak felci oldular. Yetkililer konu hakkında bir açıklama yapmazken , gençlerin durumları ciddiyetini koruyor. (Habercell)

:))
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

rica ederim :)
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

hoşmuş sağol walla
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
GeoNeyX
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen GeoNeyX »

güzel güzel :(
Çok güzel :(

Siz bakmayın bana ya...
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Güzel de nie üzüldün arkadaşım yaff :) üzücek bişi mi vardı yoksa :)