ünLüLer çiftLiği :Pp

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

ünLüLer çiftLiği :Pp

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

Tiny (Ceren Cerengil’in köpeği Tiny’yi tanımayan yok artık di mi?) Ünlüler Çiftliği aracılığıyla, atalarının yaşadığı evrim sürecini tamamen tersine çeviren bir hareket yapmış, doğaya dönmüştür.

1. GÜN: Nereye geldik biz ya?.. Ceren’in yıllarca şehir trafiğinde Hummer’la gezdikten sonra doğanın bağrına yaya vaziyette gelmesi de enteresan bu arada tabii!

2. GÜN: Ceren’den enteresan olmasınlar, hakikaten birbirinden enteresan insanlar var burada. Ben ne zaman dilimi çıkarsam dilini çıkarıp dudağını yalayan bir tip var mesela. Bak şimdi yapmadım, o yine yaptı.

3. GÜN: Ceren’den kötü sinyaller alıyorum. Havladığım zaman bana ‘Alo’ şeklinde karşılık veriyor. Cep telefonu olmadan iki gün geçirmesi inanılmaz.

4. GÜN: Aha, delirdi! Demin havladığımda Ceren beni kucağına aldı, parmağını göbeğime bastırıp kulağına götürdü.

5. GÜN: Ceren’in bir alt modeli şeklinde bir kadın var burada. Bavulun dalağını yarmış olan hani... ‘Süt sağayım bari’ diyerek tavuğun üstüne yürüdü. Onun durumunu da pek parlak görmüyorum.

6. GÜN: Ceren bugün beni şarja takmaya çalıştı, çok endişeliyim.

7. GÜN: Yalanan arkadaş, sürekli soğuk espri yapan adamla iyi anlaşıyor. Otla beslenen adamla, bavulları taşımaya yardım eden çocuğun arası iyi. Ceren ‘Bugün ekmeği ben yapacağım’ dedi, beni fırına atmakla tehdit ederek vazgeçirdiler.

8. GÜN: Otla beslenen adam, soğuk espri yapan adama bir espri daha yapması durumunda beslenme şeklini radikal bir şekilde değiştireceğini ve insan etine ilgi duymaya başlayabileceğini söyledi.

9. GÜN: Ceren’in acilen yeni ayakkabı ve çanta alması lazım. İneklere bakışını hiç beğenmiyorum.

10. GÜN: Ceren yine göbeğime parmağını bastırdı, sıkılıp ısırdım. ‘Telefonu titreşime mi almıştım, ha ha ha hay!’ dedi. Artık kurtulmaz bence...

11. GÜN: Ceren ineğe ‘Louis Vuitton, möööö! Louis ha ha ha hay!’ şeklinde hitap etmeye başladı.

12. GÜN: Bir kız var sessiz hani... Sevgilisi kıskanıp üzülmesin diye tavukların yanına taşındı. Ceren sabah önüne gelen yumurtayı ‘Ben onun yumurtasını yemem ha ha ha hay!’ diyerek reddetti.

13. GÜN: Olay bence bitmiştir. Ot yiyen eleman, soğuk espri yapan arkadaşa ağlayarak girişti. Ağlamasının sebebi aslında şiddetten tiksinmesiymiş. Bavul taşıyan çocuk ‘Yeterin leeeeeen!’ diye koşarak uzaklaştı. Ceren’in alt modeli, tavuk kalmadığını, artık sessiz kızı kesip yiyebileceklerini söylüyor. Ceren ‘Bunun sim kartı bitti galiba’ diyerek üstüme geliyor. Elinde balta var... Nı-ha!

KANAT ATKAYA
Hürriyet Yazarı

:oops:
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Niohoh
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen sTePHaN_pAtRicK »

Bu programı kim izler diyordum,merakım geçmiş oldu :)
[color=black][b][size=117] †öLüM bUySa,TaNRıM BuYSa YaŞaMaK,SiL aLnıMDaN YaZDıĞıN bU YaZGıYı,yA BiR yErE ÇıKSıN ArTıK bU SoKaK,yA Da öLDüR İçiMDeKi TaNRıYı..! †[/size][/b][/color]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

yok ben izLemiorum internette gezinirKen buLdum ho$uma gitti payLa$tım yanii :)
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen sTePHaN_pAtRicK »

Hıı iyi o zaman :)
[color=black][b][size=117] †öLüM bUySa,TaNRıM BuYSa YaŞaMaK,SiL aLnıMDaN YaZDıĞıN bU YaZGıYı,yA BiR yErE ÇıKSıN ArTıK bU SoKaK,yA Da öLDüR İçiMDeKi TaNRıYı..! †[/size][/b][/color]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

poha dün zap yaparken bi baktım ünLüLer çiftLiğinee banu aLkan katıLıomu$ :)
Kullanıcı avatarı
alaybozan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen alaybozan »

ünlüler çiftiği=gerzekler çiftiği
ufo gören masum köylü!! Koçum benim!!
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

saçma sapan bi program..
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

eheuahu aynen katılıorum..
Kullanıcı avatarı
BJKAhmet
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen BJKAhmet »

yaw böle prograları izliolar bide