1 Milliyetçilik hadisesi

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

1 Milliyetçilik hadisesi

Mesaj gönderen amyyy »

Ophrah'ya AFERIN
>
>
>
>Eminim ki bircoklariniz Ophrah Winfrey'in TV showlarini bilhassa yakinlarda yayinlanmis olan TOMMY HILFIGER ile gorusmesini izlediniz.
>
>Ophrah Hilfiger'e su suali sordu:
>
>
>
>Beyanatiniz :
>
>« Siyah Amerikalilar, Ispanyollar, Yahudiler, Araplar ve Asyalilar benim yaptigim giyimleri giyeceklerini bilseydim bu kadar guzel imal etmezdim. Isterdim ki « BU INSANLAR BENIM GIYSILERIMI SATIN ALMASINLAR » cunku ben UST BEYAZ TABAKAYA hitab eden giysiler imal ederim. » dogrumudur ?
>
>
>
>Bu suale Hilfiger EVET dedi.
>
>
>
>Akabinde Ophrah Hilfigerin sahneyi derhal terketmesini istedi.
>
>
>
>Nacizane TAVSIYEM :
>
>
>
>Hilfigerin arzusunu yerine getirelim ve giysilerini KATI'YEN satin almiyarak Hilfigeri, boyle fahis fiyatlarla kendinin de satin alamiyacagi bir hale sokalim.
>
>
>
>Lutfen Tommy Hilfigeri BOYKOT EDINIZ, MALLARINI KATI'YEN SATIN ALMAYINIZ ve bu mesaji gonderebileceginiz herkese gonderin.
>
>
>
>Herhangi bir insani dogal sartlarindan (Dogdugu memleket, Irk, Din, Mehzep) oturu asagilik goren bir yaratigin
>
>dunya cemiyetinde herhangi bir yeri olmamalidir
>
>Good for Oprah!!!!
>
>I'm sure many of you watched the recent taping of The Oprah Winfrey show where her guest was Tommy Hilfiger.
>
>On the show, she asked him if the statements about race he was accused of saying were true.
>
>Statements like"... if I'd known African Americans, Hispanics, Jews Arabs and Asians would buy my clothes, I would not have made them so nice.. I wish these people would *NOT* buy my clothes, as they are made for upper class white people."
>
>His answer to Oprah was a simple "YES".
>
>Where after she immediately asked him to leave her show.
>
>My suggestion? Don't buy your next shirt or Perfume from Tommy Hilfiger.
>
>Let's give him what he asked for. Let's not buy his clothes. Let's put him in a financial state where he himself will not be able to afford the ridiculous prices he puts on his clothes.
>
>BOYCOTT Tommy Hilfiger PLEASE, & SEND THIS MESSAGE TO ANYONE YOU KNOW

BU ŞEREFSİZLER MARKALARINDA BAYRAKLARINI KULLANACAK KADAR MİLLİYETÇİYSE BENİM DUYARLI İNSANIM DA BUNLARI ALMAYACAKA KADAR ASİLDİR !
AVRUPANIN BÜYÜK BİR ORANDA TEKSTİL İHTİYACINI KARŞILAYAN ONLARI GİYDİREN, KIÇLARINDA Kİ DONU ÜRETENLERİN TÜRKLER OLDUĞUNU UNUTMASINLAR !!!
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

waauww beaa bende de war tommy kot
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

BEN TOMMY KULLANMAYI KESİNLİKLE DÜŞÜNMÜYORUM ARTIK , NE DEMEK ASYALILAR , ARAPLAR ZENCİ AMERİKALILAR KULLANCAKSA BU KADAR GÜZEL İMAL ETMEZDİM..
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

insanlar neden böyle ırkcı biizm ürettiklerimizi onalr sanki giyinmiyor
ne oldu şimdi ne kaznadı hiçç
kaybetii
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

çok şey kaybetti, bu konuda duyarlı olmalıyız diye düşünüyorum..
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Tommy Hilfiger markasının sadece bizim almamızla bir sıkıntıya gireceğini sanmıyorum.Tikky diye tabir edilen kesim yeteri kadar alıyor zaten o markalardan.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

herkes bu konuya duyarlılık gösterirse ben başarılı olunacağını düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

bende kuLLAnmicim :Pp
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

bu başlığa verilen cvp sayısı ne kadar duyarlı (! ) bi toplum olduğumuzu gösteriyo....
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bu işler böyle işte basit mantıkla eskiden yerli malı diye bir olgu vardı bilmiyorum hala yapıyorlar mı ilkouklda yerli malı haftası yapardık gerçi o genelde yiyecekle falan sınırlı kalırdı ama bizim o kadar güzel tekstil ürünlerimiz varken bırakıp bizimkiler başkalarının ürünlerine taklit edip birde onunla kalmayıp taklit marka üretiyorlar. Birgün şöyle bir olay olmuş x firmanın yetkilisi kendi firmalarının Türkiye'deki x taklidi görmüş ve şöyle demiş ya bu taklit bizim orjinalden daha kaliteli siz niye taklit isim veriyonuz kendi markanızı yapsanız ünlü olursunuz :)