Dikkat!.. Hafta sonu internet bağlantısı yavaşlayacak...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Dikkat!.. Hafta sonu internet bağlantısı yavaşlayacak...

Mesaj gönderen Eternity »

ResimBu hafta sonu internetten yurt dışı sitelerine bağlanacaklar zor anlar yaşayabilir.

Telekom'un yaptığı son dakika duyurusuna göre yarından itibaren, fiber optik kablo sisteminde bakım çalışması yapılacak. Bakım çalışması yurtdışı bağlantılarının yavaşlamasına neden olacak.

Telekom'un resmi internet sitesinden yaptığı duyuru şöyle:

"Med Nautilus denizaltı Fiber Optik kablo sisteminin Chania istasyonunda, 9 Ekim 2004 tarihinden itibaren 2 gün süreyle bakım yapılacağından, yurtdışı internet bant genişliği kapasitesinin 2.4 Gbps'lık kısmı kesilecek olup; toplam 3.5/3.2 Gbps'lik kapasite ile abonelerimize hizmet verilmeye devam edilecektir"

Kaynak: Milliyet
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Demek ki bu haftasonu Internet'i unutup bilgisayarımızı düzenlemekle uğraşçaz :) Hoş benim gibi gece bağlanan arkadaşların fazla etkileneceğini zannetmiyorum ... umarım :lol:
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

demek öyLe ha :) tüh ya..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Yanlış zamanlama EcCeNtRiC_girL atlattık geçen haftasonuydu :) Sadece MSN'de bir problem oldu geçen haftasonu onunda bağlantıyla değil microsoft'la ilgisi vardı ;)
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Ne ilginçtir ki, birgün olsun Dikkat! internet bağlantıları hızlanacak! diye bir haber asla olmuyor bu ülkede. Hayat ne güzel değil mi ? Vapurlar felan..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Yok be abi o kadarda karamsar olma oluyo bazen ben geçen gün gördüm :) Evet çok güzel martılar, deniz ...
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Valla sizin oralardan geçmiş, bize hiç uğramadı bile :) Şöyle birçok ülkede olduğu gibi ödediğimiz paranın hakkı olarak en kötü 512K ile 1mb arasında uçsak havalarda fena mı olur? :) O zamanda "sürekli büyüyor efenim, durduramıyoruz" derdik :lol:
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Olur abi o da zamanla ben düşünüyorumda bazen hala, adsl kullanabildiğime bile inanamıyorum :)