Evlilik Ağacı

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Evlilik Ağacı

Mesaj gönderen turunculum »

Yeni evli bir çift vardı.evliliklerinn daha ilk aylarında,bu işin hiçte hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi.aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi .son zamanlarda

o kadar sık olmasada ,evlenmeden önce sık sık birbirlerini çok sevdiklerine dair ne kadarda dil dökmüşlerdi.Ama şimdilerde ,küçük bir söz,ufak bir hadise aralarında orta çaplı bir kavganın çıkmasına yetiyordu

Bir akşam oturup ,ilişkilerini gözden geçirmeye karar verdiler.Her ikiside boşanmayı istememekle beraber,işlerin böyle gitmeyeceğinin farkındaydılar.

Erkek,"Aklıma bir fikir geldi" dedi "bahçeye bir ağaç dikelim ve bu ağaç üç ay içinde kurursa boşanalım.kurumazda büyrse bunu bir daha aklımızdan geçirmeyelim .bu süre içinde de ayrı odalarda kalalım ."

Bu ilginç fikir hanımınında hoşuna gitti .ertesi gün gidip bir meyve fidanı aldılar ve birlikte bahçeye diktiler

Aradan bir ay geçti.Birgece bahçede karşılaştılar .Herikisininde elinde içi su dolu birer bidon vardı...
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver
Kullanıcı avatarı
simyaci_2799
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen simyaci_2799 »

Buna bir anlam veremedim !
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen turunculum »

valla bir ara anlatırım
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver