Websayfalarını gezerek bedava bilgisayar ürünleri kazanmak

Bu forum aracılığı ile almak veya satmak istediğiniz her türlü ilanı verebilirsiniz. Ayrıca iş verenler ya da iş arayanlar bu forumu kullanarak ilan verebilirler.
Not: Bu forumda yazılan ilanlar sadece tarafları ilgilendirir.Türkiye Forum yönetimi bu ilanlardan sorumlu değildir/tutulamaz.
exenbilgisayar
New Friend
New Friend

Websayfalarını gezerek bedava bilgisayar ürünleri kazanmak

Mesaj gönderen exenbilgisayar »

Arkadaş çok ilginç bir uygulama başlattım. Kendim Gittigidiyor sitesi üzerinde bilgisayar parçaları satıyorum. Yeni başlattığım uygulama ile ürünleri para karşılığı değil üye olacağınız bir siteden kazanacağınız puanlar karşılığı veriyorum. şimdiye kadar para ile satın aldığınız ürünleri artık puan karşılığı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir üyelik. Bilgisayarınız otomotik olarak siteleri gezip puan kazanacak ve bunun karşılığında bilgisayar parçaları kazanacaksınız. Kesinlikle denemenizi öneririm. Bilgisayarınız zaten açık. Zaten internet bağlantınız var. Neden bilgisayınız kendi parçlarını kendi kazanmasın. Onlarca değişik üründen istediğinizi seçin kargo ile evinize gelsin. Bu fırsatı kaçırmayın derim. Ayrıntılı bilgi için MSN üzerinden görüşelim.Kaybedeceğiniz hiç birşey yok. Para istemiyorum. Hiçbir özel bilgi istemiyorum. Tek istediğim kazanacağınız puanlar.

MSN: exen_bilgisayar@msn.com

Bedava ürünler sizi bekliyor.Kaçırmayın

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir