sevgiliye son mektup

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
dewil_lions
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

sevgiliye son mektup

Mesaj gönderen dewil_lions »

hani derdin ya kimseyi istemiyorum yanımda istesem de onlar anlamıyor beni. o kadar yanılıyorsun ki! günlerce seni dinlemeye razıydım. yardım edebilmek için elimden geleni yapardım. ben beni ve hayatını bırakmaman için korkularımı asla sana belli etmedim. ama sen beni suçlayacak ve görmeyecek kadar karmaşıksın.
her defasında sen üzülme diye birşeyleri uzatmadım. kaldıramayacağım şeyler yaptın. eğer ki ben seni deliler gibi sevmeseydim bu satırlar döşenmezdi gizli defterime. o kadar yoruldum ki bu gereksiz koşuşturmadan ve o kadar yalnız bırakıldım ki senin tarafından güçsüz düştüm. bana kalan güçle sadece seni sevmeye devam edeceğim. ama gerisini yapamam. sen şimdi beni yine seni anlamamakla suçlarsın ama ben seni o kadar iyi anlıyorum ki yardımımı geri çevirmeni bile birşey demedim. 8 ay olduk yaklaşık ve ben seni hiç bu kadar benden bıkmış görmedim. gurur dersin belki sevmedi dersin ama sen ne gururumun ne de sevgimin büyüklüğünü anlamadın. bak bende sana benzedim senin gibi anlamamakla suçladım seni. sanırım ben seni gerçekten sevmiyorum ya da seni değilde bendeki seni seviyorum. ama sen bunu gerçekten anlamadın. ayrıldık ne oldu. dünya dolsu göz yaşı kırılmış bir kalp ve hasta bir asker bıraktın arkanda.
AMA UNUTMA UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZLAR
şu yalan dünya da bari SEN gerçek ol be
Kullanıcı avatarı
phatyh
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen phatyh »

yürğine sağlık güzel olmuş
Gözlerim yeterli değil
Daha binlerce bulmalıyım, ödünç almalıyım da;
Seni seyretmeliyim....
Kullanıcı avatarı