Kimler Online ve Modlar

phpBB Türkçe Desteği phpbbturkey.com sitesinden alabilirsiniz.
Kilitli
Blade
New Friend
New Friend

Kimler Online ve Modlar

Mesaj gönderen Blade »

Merhabalar sforum anasayfasındaki Kimler Online bölümünün nasıl o duruma getirildiğini anlata bilirmisiniz kullanmak istediğim sistem Phpbb2.0.6 port birde phpbb port 2.0.6 da [hide][/hide] tagı nasıl uygulanır bunun modlarını buldum yerleştirdim hide ile mesaj atmada sorun yok ama birisi mesaja cevap verdiğinde gizli mesajı açması gerekirken mesaj açılmıyor ve kurarken hiç hata yapmadığıma eminim bu konuda yardımcı olabilirsiniz sevinirim

teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Merhaba;

Kimler online bölümündeki sormak istediğin doğum günleri, son ziyaretler ve chat blokları mı?
Dreams
Blade
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Blade »

Orasının bölüm olarak hepsi dostum birde şunu sormak istiyorum ben kendi forumlarımda yeni konu açtığım zaman internet Explorer hata veriyor ve o anda kaçtane açılı sayfa varsa sitemde hepsini hata verip kapatıyor bu sorun modlardan olur dediler ama mod ların çalışmasında hiç sorun yok bu sorunu nasıl aşarım bu konuda bir fikrin varmı acaba çünkü hangi modun sorun yarattığını bilemiyorum bu durumda
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Kimler online bölümünde ayrı ayrı blok olabilmesi için o modları eklemen lazım.

Chat modunu bu adresten: http://smartor.is-root.com/
Son Ziyaretler ve Doğum günü modunu bu adresten: http://mods.db9.dk
indirebilirsin.Bu modları yüklerken zaten ana sayfada o satırları nasıl yapacağın anlatılıyor fakat ingilizce.Takıldığın yer olursa gene sorabilirsin.

2. soruna gelince internet explorerin hata vermesi kendi bilgisayarındanda kaynaklanıyor olabilir.Bu duruma bakabilmem için sitenin adresini yazarsan iyi olur.
Dreams
Kilitli