Yasanmıs gercek ask hikayesi (Ay,Şarap ve Sevgili)

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Yasanmıs gercek ask hikayesi (Ay,Şarap ve Sevgili)

Mesaj gönderen pıssa »

Ay,şarap ve sevgili...

Bir kış akşamıydı tanışmamamız. Benim erkek arkdaşımın eski kız ardaşının ardaşıydı.
Erkek arkadaşım kız arkdaşından ayrılmış olmasına rağmen arkadaşlıklarını dostluğa çevirmişler.
Her iki dost gibi görüşmeye devam ediyorlar. Bu seferki görüşmelerinde onunla beraber geldiler.
O nunla taıştık ve Samsun sokaklarında gezmeye başladık. Arabayla sahile gittik,
erkek arkdaşımla eski kız arkdaşı arabandan indiler ve biz yalnız kaldık.
Sohbetimiz çok güzel ilerliyordu.
Sanki çok samimi arkdaşmışızda uzun zamandır görüşmüyormuşuz gibi konuşuyorduk.
Ondan etkilenmiştim o'da benden olacak ki bir birimize bakmadan duramıyoyorduk.
Ama artık eve gitme zamanı gelmişti vakitleri sınırlıydı.
O akşam aşık oldum ona ve arkdaşıma bunu söyledim. O nun telefon numarısını
eski kız arkdaşından almasını istedim.
O akşam hep onu düşündüm. Nedenini bilmiorum ama hep bir barda ona hislerimi
söylemeyi hayal ediyordum.
Arkdaşım onun telefon numarasını almış, eski kız arkdaşından ve onu arayıp hep beraber
bi akşam çıkalım demiş. O da bi erkek arkadşı olduğunu söylemiş ve gelemiyeceğini söylemiş.
Arkadşım bunu bana söylediğinde dünya başıma yıkılmıştı O nu birdaha göremayeceğmi düşündüm.

Vee 14şubat akşamı...
O arkdaşıma msj atmış ve ''bu akşam sizde benim gibi yalnızsanız beraber takılalım'' demiş.
Arkdaşım, msj gelir gelmez beni ardı ve ne diyorsun işin warmı diye sordu.
Benimde bir kız arkdaşım olmadığı için ve o akşam bir planım olmadığı için tamam dedim
(Zaten dünden razıydım) :) O akşam onu evinden aldık ve bir bara gittik. (Tam hayalimdeki gibi)
O da bir kız arkadaşıyla gelicekti ama o çıkamamış evden ailesi izin vermemiş.
O akşam süper geçti sohbet sobeti açtı Arkadşım o gelemeyen arkdaşınıda alıp yarın buluşalım dedi
Günlerden pazar günüydü. Onalrın dershanesi wardı o gün çıkışlarında buluştuk we gezmeye
başladık. Herşey çok güseldi mutluydum çünkü o wardı yanımda onunla vakit geçirmek çok zevkliydi
Arkdaşım diğer kız ardaşından hoşlandı ve o gün ilişkileri başladı.(hala devam ediyorlar)
Biz artık dörtümüz hergün beraberdik yapıcağımız herşeyi artık beraber yapmaya başlamıştık
çok güzel zamanalr geçiriyorduk. Erkek arakdaşımın kız arkdaşı artık sende söylesen
demeye başlamıştı. İkimizde birbirimize karşı boş değildik bunu biliyorduk nedense bir türlü
dile getiremiyorduk.

Aslında benim ufakta olsa bir sebebim wardı. Yurt dışına okumaya gidicektim
ve çok az bir zamanım kalmıştı onun için bir ilişkiye başlamak istemiyordum yarım kalcaktı
ve ikimizde üzülecektik onun üzülmesini istemezdim Bir yandan da ondan kendimi alamıyordum
çok isdeğim bir ilişkiyi başlatamıyordum. Arkdaşalarım artık yeter demeye başladı söyle artık.
Bir öğle tatilinde buluştuk o gün konuşmaya karar vermiştim arkdaşalrımda o na konuşacağımı
söylemişler aslında ben arkdaşlarıma öyle birşey söylememiştim. Yine söyliyemedim.
Akşam eve gidince kesin olarak konuşmak istedğimi düşündüm ve ona msj attım
''yarın öğlen tatilinde işin yoksa seninle konuşmak sitiyorum'' Msj a cvp işini olduğunu söyledi
bana kızmıştı çünkü ardan 3 hafta geçmişti arkdaşarımız ilişkilerine başlaylı.
O hafta sonu tekrar buluştuk yine dersaneden aldık onları ve bu sefer iki arabaydık.
Şehire 50 km uzaklıkta bir tesise yemek yemeğe gidicektik
Benim arabamda sadece ikimizdik ve konuşmaya başlamıştık sonunda. Ben kafamda vaz geçmiştim
artık konuşmak istemiyordum. Bana geçengün benimle konuşmak istedğin bir konu... dedi
Bende artık gerek yok dedim çünkü bir kere red cvpı aldım dedim. Hem ben yurt dışına gideceğim
ilişkiimiz yarım kalcak onun için başlamaya gerek yok dedim ve o da bana bari kalan zamanı
değerlendirelim dedi. (sustuk) Ben onun bu şekilde bir düşünce içerisinde olduğunu tahmin
etmiyordum. (sevinmiştim çünkü tüm kalbimle onu seviyordum aşıktım)
Gitmiş olduğumuz tesisten ayrılıdık ve şehire doğru yola koyulduk. Yine arabada ikimizdik sadece
Hava kararmaya başlamıştı biz yola çıktığımızda. Biraz yol aldıktan sonra çok güzel bir
manzarayla karşılaştık. Ay ve güneş çakışmış ay kıpkırmızı gözüküyordu. (dolunay)
Hepimiz birden durduk ve seyretmeye başladık çok romantik bir ortamdı...
Tekrar arabaya bindik ve tam hareket edecekken beni öptü!
Hiç beklemiyorum (uzun bir süre kaldık) :) Sonra el ele tutuşup yola koyulduk Bu mutlu
haberi arkdaşlarıma haber vermeliydim arbanın camından ellerimizi çıkardık çok sevindiler
''sonunda'' Artık açılmıştık birbirimize hiç bir engel yoktu aşk sözcükleri sarfetye

Onun üye olduğu bir derneğin kampı wardı ve ertesi oraya gitmek zorundaydı. Gitti ve 4 gün orda
kaldı. Bu dört gün nasıl geçecekti tam kavuşmuştuk ki ayrılık..
Onu her gün aradım seminerde olduğu vakitler telf. cvp vermiyordu. Bende akşamları arıyordum ve
konuşuyorduk onu özlediğimi söylüyordum sürekli o da beni. Ama bir gün bişe oldu.
Artık telf. cvp vermiyordu msj larımada. Anlaymamıştım Cvp verdiğinde ise çok soğuktu
Bu değildi benim aşık olduğum insan o yoktu Ve geri geldi kamptan Geldiği gün bile görüşmedik
bir bahane uydurdu. Görüştüğümüz de ise ne kadar soğuktu biilemezsiniz Sanki o gitti
başkası geldi. Fazla sürmedi zaten AYRILDIK Sebep yoktu.
Orda bişe olmuştu ama çözemiyordum sordum sebep yok dedi Nasıl olur birbirni
bu kadar siteyen iki insan nasıl Uzak kalır...
Artık görmek bile istemiyordum onu sildim herşeyini
bitti benim için dedim yıkılmıştım. (Ne güzel hayaller kuruyordum oysa hep içimden
Evet o diyordum işte buldum diyordum) değilmiş demeye başladım sonunda.

Çok uzun zaman görüşmedik belki arkadaş ortamında bir kere iki kere, Ardan beş ay geçmişti
Doğum günümümde kutlamak için msj attı bana Teşşekür edip cvp werdim Akşam ise tekrar msj
attı ''yarın son akşamım (ben burayı son aşkım diye okuyorum) hep beraber konsere gidicez
kimseye söz verme. Ertesi gün konsere gittik hep beraber Gözlerim hep onu izliyordu nereye
gitse peeşinden gidiyordum kiminle konuştuğunu görmeye çalışıyordum (kısakanıyordum)
Konser alanında büyük bir kalabalık vardı (mor ve ötesinin konseriydi) Biraz geç kalmıştık
arkalarda kalmıştık ama o en öne gitmek istiyordu Kime sorduyda ''ben gelemem'' cevabını aldı
Bense haydi gel dedim ve el ele tutşup ! daldık kalabalğın arasına en öne kadar götürdüm onu
Konser bitti ve eve gitme zamanıydı O akşam son gecesi olduğu için izinliydi ve eve gitmicekti
Bir arkdaşımızın evine gittik hep beraber (ben hiç bir zaman arkdaşımda kalmadım ailemde buna
izin vermezdi hiç bir zaman onun için ailemi zar zor ikna edip izin aldım
bir erkek arkdaşımda kalıcam diye) Onlar benden önce çıktılar eve ben bir arkdaşımı
evine bırakıp geldim. Geldiğimde herkez içkisin almıştı, bende içki istedim ve Şarap olduğunu
söylediler. O da şarap içiyordu ve banada getirdi. İlk baş uzak oturuyorduk sonra yanyana...
Biraz içkininde vermiş olduğu etkiyle iyice yakındık birbirimize. Bana bakışlarından
hala beni sevdiğni hissedebiliyordum benden birşeyler beklemedi bu sefer.
Dizlerime uzandı, bende onu seyretmeye devam ettim. Bana ''seni üzdüm özür dilerim sen benim
için çok değerlisn'' dedi Ve....
O gecede AY vardı (dolunay) ve ŞARAP vardı yanımda SEVGİLİm Belkide ömrünmün en güzel
saatlerini yaşıyordum. Sabahın olmasını hiç istemiyordum Çünkü yine ayrılık vardı. Sabah olunca
ayrılmak zorundaydık ben işime gidecektim O ise istanbula okumaya. Nasıl isyan ettim.
Nasıl bir iç burkan şarkı yazdım o sabahın köründe Nasıl ayrılacaktım tam yanımda artık
derken Nasıl bırakıcaktım gözlerini,gülüşünü,öpüşünü...
Ve gitti...
Bense hala burdayım...
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

pıssa fena oldum yaff :((
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

ben hep fenayım ammy
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

ömrümüz sabretmekle geçiyo cherry maalesef
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
GeoNeyX
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen GeoNeyX »

artık sabırdan nefret eder oldum sabrettikçe benden kopuyor inanamıyorum.

Git kızım ben kırmızı güle razıyım da alma bülbülün kanını...

(Ona diyom ona)
Kullanıcı avatarı
Dr.Unix
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Dr.Unix »

GeoNeyX yazdı:artık sabırdan nefret eder oldum sabrettikçe benden kopuyor inanamıyorum.

Git kızım ben kırmızı güle razıyım da alma bülbülün kanını...

(Ona diyom ona)
aga mükemmel bi cevap :)
Bilgisayar yeraltı dünyası bi aynalı salondur.Gerçek bükülür doğrular küçülür.
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

Büyük bir şehirdesin, güzel bir üniversitede okuyorsun...
gözden ırak olan gönüldende ırak olur bu gerçeği unutmyalım
benim umudum yok böyle bir umuda bağlamıyorum kendimi yoksa halim harap
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

gözden uzak gönülden uzak die bi kavram yok aslında, mesafeler küçük sevgileri bitirebilir ama büyükleri asla, tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi...
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

hımmss haklsın ama 4 sene ya inslar deişir hele o daha çabuk
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

mutlaka insanlar değişir, ama değişen sadece o olmıcak sende değişeceksin bunu atlama lütfen :)