En rezil olduğunuz an???

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
nOnE
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

En rezil olduğunuz an???

Mesaj gönderen nOnE »

lise 3 ün ilk günü havalı havalı içeri giriyorum bahceden (Çömezlerde var ya hani hava atacaz) arkadaşa selam veriyim derken taşa takılıp düştüm tam kızların önünde :( rezil olduk il günden :lol:
[glow=siyah][color=gri]Bu Dünyada Yaşadıkça Sawaş, Yoksa Seni Mahvederler Yawaş Yawaş, AL Eline Mikrofonu Ve Saydır Kelimeleri, Düşmanına Anlat Seni Yenemiyeceklerini...[/color][/glow]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

o zamanlar lisedeyim trenle eve geliyom tren uzakta duruyo çıkışa inince minibüse yetişmek için koşmak gerekiyo, birgün ben trenden indim elimde çantam falan koşmaya başladım istasyonda o zamanlar bomba olayları nedeniyle çöp tenekelerini sökmeye başlamıştılar sökülen bir tenekenin demirine bir takıldım :) çantam önde ben arkasında yerde biraz sürüklendikten sonra ayağa kalkıp hiç çaktırmadan koşmaya devam ettim :lol:
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

valla benim o kadar çok varki hangisini yazacağımı düşünüyorum şu an :)
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Ben kendime göre hiç rezil olmadım belki başkaları beni küçük görmüş olabilir ama umurumda hiç olmadı açıkçası.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
nOnE
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen nOnE »

valla benim o kadar çok varki hangisini yazacağımı düşünüyorum şu an
amyyy sen 4. yü anlat :)
[glow=siyah][color=gri]Bu Dünyada Yaşadıkça Sawaş, Yoksa Seni Mahvederler Yawaş Yawaş, AL Eline Mikrofonu Ve Saydır Kelimeleri, Düşmanına Anlat Seni Yenemiyeceklerini...[/color][/glow]
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

hangi 4. nOnE ? berabermi rezil olmuştuk ? :)
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
nOnE
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen nOnE »

ben hatırlamıyorum ama sen anlat bişi artık çok olmuşsun seç birini işte utanma :)
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Kendinle yüzleşebilmek olgun bir davranıştır rezil olmak kimin umrunda zaten, birinin rezil olduğunu düşünen kişiler daha çok kompleksleri olanlardır ve aynı duruma kendileri düşseler daha çok rahatsız olacakları kesindir ...
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

bigün okuldan çıktım eve gidiyorum, o günde pazar kurulmuş, önümde bi kadın gidiyo almış bişeyler dökülüyo yerlere kayısı felan
dedim kendi kendime kızım dikkat et bunlara bi basarsan kayıp düşersin
bide hızlı hızlı yürüyorum sormayın :) neyse tam düşmeyeyim dedim pat etek kafama geçti resmen buz hokeyi yaptığımı hissettim düştüm başladım gülmeye ama kıpkırmızı oldum... heykelin ortasında.. o günü asla unutamam
Kullanıcı avatarı
nOnE
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen nOnE »

amyyy sormuştun ya beraber mi yaşadık diye keşke yaşasaydık :)