pepsiden ayrımcılık...

Güncel haberler ve olaylar
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen turunculum »

Kendİmİzle UĞraŞa UĞraŞa Bu Hale Geldİk Çok YanliŞ Yapiyoruz Tarİhİmİzİ İncelemek Gerekİyor
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver
Kullanıcı avatarı
atilla87
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen atilla87 »

arkadaşlar, olaya bir reklamcının gözüyle baktığımda hiç üzülmedim gerçi.
nedenini de söyleyeyim.

ilk önce bir soru soracağım,

"beğenmeli mallar ve kolayda mallar ile ilgili yapılan reklamlarda hiç doğulu yüzü, tipi olan insanlara rastladınız mı? ya da, çarşaflı ve başörtülü kadınlarla makjay malzemesi tanıtımı yapıldığını gördünüz mü?"

bunlar, reklamların hitap ettiği kitlelere, ve tüketim yapan insanların profillerine göre belirlenen şeyleridir. o yüzden bunu istememiş olabilirler...

AMMA... !

Eğer şartların arasında, kıyafet ile ilgili sadece ve sadece türban varsa, işte o zaman kafayı yerim işte. o zaman kitle ve diğer şeyler kafamdan çıkar.

neden olduğunu da söyleyeyim: en bariz şekilde, ayrımcılığa itiyor.hem bunu, reklamlara gelen insanlara söyleyebilirlerdi, ya da insanlar gelmeden, seçimlere gelebilecek insanların görüntü, yüz ve saç profilini söyleyebilirlerdir.

ayıp olmuş yani. ben de siyasal simge olarak türbana karşıyım, gericiliği gösterir, fakat bu olay resmen ayıptır.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir