pepsiden ayrımcılık...

Güncel haberler ve olaylar
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

pepsiden ayrımcılık...

Mesaj gönderen turunculum »

Pepsi'den başörtüsü ayrımcılığı
Pepsi’nin düzenlediği ‘duygularını göster, halka gönder hediye kazan’ kampanyasına katılım için öyle bir şart öne sürüldü ki pes dedirtti.

Pepsi kampanyaya katılım için siteye koyduğu şartnameye türbanlı fotoğraf kabul edilmeyecektir diye yazdı. Toplumda herkese satılan Pepsi gibi bir markanın başörtülü insanları karşısına alacak şekilde taraf olması tepki çekiyor.

AMA RAMAZAN GELDİĞİNDE AYNI MARKA TİCARİ AMAÇLAR İÇİN HOŞGELİN RAMAZAN DEMEYİ BİLİYOR!!!!!

ben zaten uzun zamandır kola icmiyordum.. bu saatten sonra da pepsi kola ve pepsi ürünleri kullanmama kararı aldım... haber burda karar sizin..
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Haberi geçtiğimiz günlerde gazetede okudum, bende yakıştıramamıştım Pepsi gibi bir firmaya.. Ancak sonrasında bir açıklama yapılarak yanlış düzeltildi..
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Valla Ben AÇiklamadan Sonra Tekrar Baktim Kampanyaya Ancak Hala Bu Madde Duruyordu
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Açıklama yapıldıktan sonra bence o kadar da önemli değil o maddenin orada duruyor olması. Bunlar basit şeyler, minik sorunlar.. Kaldırırlar elbet.
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Aslinda BoŞuna Dİdİnİyoruz KÜreselleŞme Bu İŞte
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

bi tarafta duygularını benliklerini kadınlıklarını saçını kapatarak gizlemeye çalışanlar diğer tarafta duyguların düşüncelerin benliklerin saçın açık olmasına bağlayanlar.. iki tarafta yanılıyor
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

aslında olay bu kadar değil global şirketler bile bizeyön vermeye uğraşıyor çok yazık çok
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

aynen öyle maksat bizde kutuplaşma olsun bu millet böyle saçma konularla birbirini yesin, gelişmesin diğer devletlerde güçlenmeye devam etsin.
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

aynen öyle amaç ülkeyi eskisi gibi kendi iç çatışmalarıyla zayıtlatmak NEDEN TARİHİMİZDDEN DERS ALMIYORUZ?
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

bizim toplumda bir ilginçlik var. Diğer devletler kendileriyle değil başka milletlerle uğraşmayı severler bizse kendimizle.
enjoy the silence..

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir