igrenc hayatım

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
darkhero
Slow Friend
Slow Friend

igrenc hayatım

Mesaj gönderen darkhero »

bunu neden soylemek istedigmi bilimorum ama anlatıcak kimsem yok hayatımı kısa ozeltliyim antepde dogdum okula basladıgımda babm yanımda degil baska sehirlerde is gorusmeleri icin giderdi bir gun ozbekistandan bi tane kadınla ewlendigini ogrendik annem we ben yıkıldmıstım abim gene her zaman ki icine atmıstı annem gunler ce aglamıs uzulmustu ondan sonr qa ozbekistandaki kadın öldu oldugu icin uzgundum ama bi yandan sewinmistim ondan sonra 2. darbe geldi babam gene baskasıyla ewlenmis bu kdn kalıcıy dı we hayatımın ber bat donemleri 3. sınıfta bawslamıstı babam bana hic sarılmaz opmez we benle hic ilgilenmezdi diger kadın gaziantepde bi ew tuttu benim annem gercek nikahlı o sonradan gelen kadındı we kucuklugume dayıyorum babam tanıstırmaya goturdu akılızı celdi oyun oynadı ben de oynaıdm ama abim hep bi kosede hep bizi izledi babama yapma demek istedigini biliodum ama sustu icine attı babam ewlendi annem cok agladı annemi dowdu cok dowdu annemde haklıydı aslında bosnamazdı cunku biz wardık 4. sınıfta babamın yzunu unnutmus gibiydim hic gosterilerime gelmemisti gosteri wardı okkularda bende wardım her kesin babası ordaydı ama benim dedem wardı babam hic gelmedi ben cok gelmesini isterdim belki oglu gurur duyucu bisi yapmıstır demsini istedim bana sarılmasını istedim ama yoktu bu hep boyle oldu 5. sınıfta bursaya gidicegimiz soyledi babam buyuk sok oldu her kes icin annem isstemedi bi tane ewimiz wardı o zaman lar cok guzel di gercekten 3 kkatlı super bi ewdi annem kendi uzerine yaptırmıs o ewi antepde kalmak icin ama babam benimu uzerime yapıcan dedi we mutfakta elektrik supırgesiinn demiriyle dowdu ben icerde salon da bagrısları annemin abime beni kurtar demelrini dinliyordum aglamıyodum guluyodum garip di ama guluyodum cunku aglıcak bi damla daha akıtıcak goz yasım kalmamıstı her neyse annem razı oldu ewi werdi soınra biz gittik annem gelmem dedi ben annemsiz yapamazdım dedim babam beni tehdit ettti eger gelmesen para yollamam orda kalırsınız oyle ben calrısır bakarımdemek isterdim ama korkuyodum tmm dedim gittim gitmemein nedeni annemde benle berbaer surunmesin abim de gelicekti ama gelemdi lise kayıtları aldırmadı bursaya ben tek basıma uwey annemin yanındaydım bide uwey kardesim wardı ona bi nefretim yokdu ama babm hep onu oper sewerdi beni ise hic hep koseden bakar gecelri her basıma koydugumda bunu dusnur aglardım beni ne zmn optu sarıldı hatırlamıyodum okula basladım okulum guzeldi derslerim de az cok calısıyodum annemei cok ozluyodum ama annem gelmem diodu uwey kadın bana kotu dawrandı hep beni dowmedi hic ama her seyimi babama ispiyonlardı babam dowerdi benim icin dayak yemek onemli degil annem mutlu olsunda ama annem hep aglıyo hep aglıyo 7. sınıfta annem geldi babam bizi resmen bi kumeste kalın dedi sonra gene ii bi ew tututu konustuk annem hep aglıyo babam bir gun bizde bir gun diger ewde kalıyo ben anneme hep aglıyorum babam en kucuk hatam da beni dowerdi her neyse okula basladım annem yanımda abim yanımda mutluydum taki bi kere okuldan kactım babam butun okulun onunde cok kotu bi sekilde dowdu kalğsiz mudurumuz bile bana azda olsa acıyıp gelip babamı tuttu ama ben aglamıyordum canım acıyor ama ayakta durup yedigim dayakları sayıyıodum cok kotu wurdu wurdu yanaklşarım kıp kırmızı tenefus zili caldı butun okul bana bakıyo ben rezil olmusum sınıftan dısarı cıkamıyorum ark larım ne oldu dior cvp weremiordum her neyse annem ewde her gece aglardı anneme uzulme demek isterdim ama buna gucum yoktu 8. sınıfta buyuk bomba babam baska bi kadından ococgu olmus sebeb baba bana kısırm dedi :-( deli oldum aglıyodum yeter artıq yastıkların yetmedimi dedim gene anneme abime bagladım abimin beyinde hastalıgı cıktı stres we uzuntuden icne ata ata beyninde damar la iligili sorun olmus abimi hic aglarken gormedim abim bizden hayatan kopuk yasardı onun icin tek ark ları olmustur babam bana cok kotu tabirlerde bulunurdu hep <b>[yasaklı kelime]</b> serefsiz erkek degilsen bunlara cok aglardım icimden derdim keske dogrumasaydın ozmn git kızına defol git kızına beni bırak madem ipneyim git defol derdim aama icimden ne care en kotusu beni yataga yatırıp kemerle dowmesiydi guluyortdum o wuruyodu ama ben guluyordum sonunda bıkraktı gitti ben su an hayatıma bnakıyorum cewremde bi kac ark kalmıs abim unuwersiteyi kazanıp gidicem annemle tek basıama kalıcam napıcamı bilmiorum allaha her gun dua ederdim allahım al canımı die kurtulayım intihar ettim artıq dayanamayıp ilac ictim kurtardılar annem kansere yakalandı amaliyat oldu kanseri atlatı gibi eger anneme bisi olursa napıcaktım her neyse iste benim hayatım umarım bir gun buyuyunce her seyi sorucam her seyi odeticem bunun icinm buyuuroum baska bi amacım yok oc almak annemi biraz mutlu gormek allahım su an babam ii benle ama ona her baktıgımda nefret duyuorum yuzune bakamıyorum gece yastıga her basımı koydugumda kotu ruya gormemek icin allaha dua ediorum daraldı icim olmek isitorum artıq bu satırları yazarken uzuluyorum bunu yazma amacım eger hayata sizi kucukde bisi olsa kucukde tutunucak yanınızda biri warsa degerini bilin ben biliorum bi annem war su an hayatım berbat belki amaa sunu unnutmayın hayat dan bıkmıssanız nefret ediosanız bile kendiniz icin olmasada sewdikleriniz icin yasayı cunku annem benim icin bu kdr seye katlandı bende ona yasyırak bakarak odemeye calısıcam azda olsa lise ye gidiorum su an 15 yasındayım ama kucuk yasta yadaıklarım bunlar bazı seyleri yazmak ii oldu icimi actım az da olsa size eger zaman ayrıp okuysanız tsk ederim
Kullanıcı avatarı
bmw3er
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen bmw3er »

bu da geliir bu geçer...
[img]http://img250.imageshack.us/img250/8512/turkiyeforumsigsy0.jpg[/img]

[glow=red][size=150][url=http://www.turkiyeforum.com/otomobil-dunyasi-vf43.html]Otomobil forumu için tıklayın...[/url][/size][/glow]