Korsan ürünler hakkındaki yorumunuz nedir ?

Genel ve güncel anketler.

Korsan ürünler hakkındaki yorumunuz nedir ?

Anket 02-09-2003 01:32 tarihinde bitecek

Evet bence çok güzel birşey.
1
25%
Hayır kesinlikle çok kötü bir olay.
3
75%
Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum.
0
Oy yok

Toplam oy: 4

Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

Orjinal cd fiyatları ile korsan cd arasında bu kadar uçurum oldugu zaman ınsanın çok zengın olması lazım onlara para vermek içinki;benim maddi durumu çok ıyı olan arkadaslarım var,onlar bile orjinale para vermezler.Bende vermem açıkcası.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
Oalquannn
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Oalquannn »

Benim elimde sadece bilgisayar dergilerinin verdiği cdler orjinal başka herşeyim kopya zaten nasıl orjinal olabilir ki. Bir windows için 130$ mı vericez zaten bilgisayar almaya evi zor ikna ederken Türkiye deki hangi aklı başında orta gelirli aile 170 milyon fazladan verip orjinal windows alır. Ya oyunlara ne demeli tane 50 milyondan başlayan fiyatlarla olan orjinal oyun cd lerinden benim bi tane almam için bir aylık harçlığımı oyuna yatırmam gerekli. Korsana bende karşıyım keşke imkan olsa da orjinal oyun satın alsak ama ekonomik durum elvermiyor. Ayrıca hiç kimse ülke ekonomisi açısından bakmamış olaya eğer tüm cdler orjinal olsaydı yurtdışına çok fazla dolar gidicekti şimdi böle olunca kendi içimizde hallediyoz işi.
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

tarkan ve ceza ve birkaç rapciden baska album almam zaten onlarıda orjinal alırım geri kalanları netten indiriyorum program yazılım vs okulum gönderiyor aldığım bir kitap var onuda zaten ucuza bulabiliyorum kendilerine artı olarak kar cıkarmayan yerlerden satın alıyorum

korsana karşı olalımki bize daha iyi seyler sunabilsinler
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

hersey iyi guzelde ben mesela bi oyun almaya gittim orjinali 116 YTL 3 cd için bu kadar para verilirmi siz soyleyim tamam tarkan falan onların cd leri 3-5 YTL ama boyle orjinali pahalı olan cd ler hakkında neler yapılabilinir onu düşünelim
Did My Time
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

haklısın ama onların emeğinin karşılıgını vermez isek bize nasil yeni albumler vs cıkarıcaklarki soygunculara yatırım yapmak ne kadar mantıklı sen hiç almadınmı diyeceksiniz evet aldım ama o kadar kalitesizki zaten pisman oluyorsun aldıgına ülke olarak gelir seviyesi düşük bir yerdeyiz daha dogrusu ( soygunculardan, hortumculardan bize bir pay düşmüyor) bu ülkerede biz o korsanın satısına musade edersek ne olacak sonunda :)
Kullanıcı avatarı
kurtadam5353
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen kurtadam5353 »

korsanı hiçbir şekilde tafsiye etmiyorum.çünkü bir eser çıkarmak çok zordur ve o oluşturduğunuz eserin hakkını almanız sizin en doğal hakkınız oysa ki korsancılar hiç bir emek sarfetmeden onların üzerinden kazanç sağlıyorlar.
Zamana karşı yarışabilme gücünü gösterebilme....
LeyLi

Mesaj gönderen LeyLi »

Hayır kesinlikle çok kötü bir olay.
Ben korsan olan herşeyden kaçınıyorum.
Kullanıcı avatarı
tush
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen tush »

Korsan olarak en çok kullanılan *** lerdir.Ben sevdiğim sanatçıların *** ünü indirsem bile albümlerini alırım.Böylelikle o sanatçınya katkıda bulunup bana daha iyi hizmet vermesini sağladığımı düşünürüm.
http://www.tushsnk.com

http://www.myspace.com/tushsnk