Korsan ürünler hakkındaki yorumunuz nedir ?

Genel ve güncel anketler.

Korsan ürünler hakkındaki yorumunuz nedir ?

Anket 02-09-2003 01:32 tarihinde bitecek

Evet bence çok güzel birşey.
1
25%
Hayır kesinlikle çok kötü bir olay.
3
75%
Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum.
0
Oy yok

Toplam oy: 4

Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen sTePHaN_pAtRicK »

Kaliteli korsansa eyvallah,alırım,orijinal cd'lerin fiyatları ne kadardı,korsan çıktıktan sonra 4 milyona kadar düştü...İnsanlardan daha fazla para almak mı marifet,bence iyi oldu bi yerde korsan olayı,çok sevdiğim birinin cd'si değil ise korsan alırım ben !
[color=black][b][size=117] †öLüM bUySa,TaNRıM BuYSa YaŞaMaK,SiL aLnıMDaN YaZDıĞıN bU YaZGıYı,yA BiR yErE ÇıKSıN ArTıK bU SoKaK,yA Da öLDüR İçiMDeKi TaNRıYı..! †[/size][/b][/color]
Kullanıcı avatarı
ChristmasTime
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ChristmasTime »

Kötü bisi tabi. Sonucta o kadar emek harcanmış. Korsan ürün kullandım tabii ki. Yanlış bişi kabul ama müzik firmalarından da biraz daha insaf beklioruz. Özellikle yabancı cd ler uçuk rakamlardaydı en son. Şimdi durum nedir bilmiorm. Genede elimden geldiğincee orijinallerini kullanmaya çalışıorm.
[size=150][color=red][b]Ateşe Dayanabileceğin Kadar Günah İşle...[/b][/color][/size]
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

elimden geldiği kadar almamaya calışıyorum... özellıkle cd ve kitaplarda almam... ama bilg. programlarında zorunlu kalıyoruz cunku fiyatlar cok ucuk oluyor..
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

yanlı$ anla$ılmasın ama bence güzel bi olay ;) tamam emeğe saygı göstermek lazım ama bi cdye 15 20 milyon vermektense 2 milyona aynısını alabiliyorum. hem zaten o ki$iler konserlerden yada barlarda sahneye çıkmalarından vs. çok para kazanıolar ve bizden iyi ya$ıolar..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

katılıyorum :D... + bilmemkaçççkere hemde..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
vecihi
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen vecihi »

korsan cd mübarek bi şey bence , bu sayede bir sürü program ve oyun buluyoruz. ben command and conquer generals delux paketini, paraya kıyıp aldım
aldığım orjinal oyundan çıkması gereken poster çıkmadı ve aynı zamanda zero hour şifresi iki tane çıkarken, general şifresi çıkmadı. bi de gittim şifre almak için uğraştım..... aynı oyunu arkadaşlar da almak istiyor, ama Türkiye sınırlarında yok. ABD den sipariş verelim dedik ,firma Türkiyeye kargo yollamıyor, afrikanın taaa dibindeki ülkeye yolluyor.
gidip orjinal müzik cd si alayım desen, çok pahalı.insan parasına kıyamıyor, tabii üreten için korsan kötü ama öğrenci adam için süpeeer
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

bence iyi bir şey değil emeğe saygısızlık.fakat bazı firmalar da istedikleri astronomik rakamlarla bunu hakediyor.
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

emeğe saygısızlık konusunda hemfikirim onlarda emeklerinin karşılığını biraz fazladan istiyolarmış gibi geliyor

sametx340 +1111 katılanzi
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ÖnemsizZ
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ÖnemsizZ »

valla ben korsan alırım kardesim emek felan hikaye tamam yane insan bir alın teri katıyor ama bunun karşılığınıda abartmasın yane bir kopya cd yi adamlar 1 ytl mal ediyor orjinalciler 5 ytl kapı acıyor yapmayın yani ben alırım kardesim benim hiç umrumda değil beni düşünmeyini ben hiç düşünmem kimse kusura bakmasın
[b]I am a nobody, and nobody is perfect; therefore I am perfect...[/b]
Kullanıcı avatarı
MicroChip
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MicroChip »

bundan daha iyi açıklanamazdı önemsizz
[img]http://hobober.goto.com.ru/ftp/LJ/userpic8/1823127.gif[/img] [size=200][color=black][b]YAŞAMAK CESURLARIN HAKKIDIR[/b][/color][/size]