Aşk, evet...Ama nasıl ?

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
sTePHaN_pAtRicK

Aşk, evet...Ama nasıl ?

Mesaj gönderen sTePHaN_pAtRicK »

Aşık oldum,çok sevdim, hala da seviyorum, ve sevicem de...Ama bazen düşünüyorum,hayallerimde yaşasam aşkımı...Benim istediğim gibi,canım yanmadan...Ewt, canın yanar, gözyaşı dökersin...Aşk budur belki ama...Bunları fazlası ile,ufak bi hata yüzünden yaşıyorsanız, inanın ki ne kadar severseniz sevin, bir yerde tak ediyor artık....Bir yerde belki akışına bırakmak gerek,kaçmak felan değil tabi ki,sonuna kadar mücadele etmek benim gibi...Ama gine de anlatamıyorsanız derdinizi,intaharı düşünürseniz aciz insanlar gibi,hayattan bir zevk almamaya başladıysanız,ailenizi karşınıza alırsanız,uykuyu unutursanız,tek düşünceniz o ise, ve yapabildiğiniz tek şey ağlamak ise...Belki de akışına bırakmak gerek her şeyi....Bu kadar sevgiye, bu koca yüreğe, sevgilisini bile öpememekse hakedilen,ne düşünür ki insan...Çok şey yazabilirim,peki neye yarar?Hiç...O inansa da inanmasa da,güvense de güvenmese de...SENİ SEVİYORUM...İzin vermesen de rüyalarım da öpüyorum ben seni...Bunu da engeleyyemezsin...Her şey eskisinden iyi olacak,inanıyorum buna...SENİ SEVİYORUM AŞKIM (Y)...
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

Sen misin Aşktan bahseden sTePHaN_pAtRiCk ??? aşık olmak yüreğinde tek kişilik yer olduğu anlamına gelir.. senin kalbin kaç kişilik ??
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Geniş düşünün, aşk ne tek kişiliktir ne çok kişilik, aşk kendine çalışır ve bir süre sizide kendine alet eder, alet olmayın ...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

ben başardım zaman yardım etti sağolsun ... ben aşka değil ona yenildim ...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

bence farklı şeyler aşk ve aşık olduğunuz kişi ... aşık olduğunuz kişi herşeyiniz aşk bittikten sonrada yanınızda olacak kişi ama aşk uzaklaştığında onu terketmenize meğil verebilecek bir olgu o yüzden aşka alet olmayın ... aşkı siz kullanın o sizi kullanmasın ...
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

{ A$k, karşındakini bulunmaz bursa kumaşı sanmakla, aslında hıyarın teqi olduğunu anlamak arasında geçen süredir..Pakize Suda } Bu söz bugünlerde çok dilimde yaff :)
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

sevmek diye bir şey varmış,sevmek diye bir şey yokmuş !....
Sizler,Tanrılarınızın gördüğü düşlersiniz. Bense,Delirmiş bi tanrının halüsilasyonlarıyım. Sizin tanrılarınız uyurken,bilinçsizce yaratmış sizleri. Benimkisiyse uyanıkken. Delice olsamda Hepinizden daha gerçek oluşum Bu yüzden..
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

Doğru söylemiş kadın :Pp