kahretsin !!! Aşığım

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Yaşamayan nasıl bilsin
Alt tarafı aşk desin
Allah kimseye vermesin
Aşk acısı

demiş Baha ...
Kullanıcı avatarı
Shadoww_mann
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Shadoww_mann »

walla ben aşk acısını tatmayı pek kabul etmiyorum aşk acısı varsada herkesin tatmasını isterim demem çünkü acı çemek kötü bişeyidir hayatta aşk acısından daha kötü acılarda vardır bir insan için üzülmeye değmez kendini yas tutmaya yada karalara bürünme bence yanlış herzaman bu konuda bencil olmayı tavsiye ederim...
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

Shadoww_mann yazdı:walla ben aşk acısını tatmayı pek kabul etmiyorum aşk acısı varsada herkesin tatmasını isterim demem çünkü acı çemek kötü bişeyidir hayatta aşk acısından daha kötü acılarda vardır bir insan için üzülmeye değmez kendini yas tutmaya yada karalara bürünme bence yanlış herzaman bu konuda bencil olmayı tavsiye ederim...
abi aşk acısından bahsediyoruz ne anlatmak istediğini daha açık dille yazarsan bende anlamış olarak sana bir cevap yazabilirim...
Sizler,Tanrılarınızın gördüğü düşlersiniz. Bense,Delirmiş bi tanrının halüsilasyonlarıyım. Sizin tanrılarınız uyurken,bilinçsizce yaratmış sizleri. Benimkisiyse uyanıkken. Delice olsamda Hepinizden daha gerçek oluşum Bu yüzden..
Kullanıcı avatarı
Shadoww_mann
Fast Friend
Fast Friend

colera vururum seni:=))) yaw kardeşim oku işte yorumluk bişi yok hatta yorumda yapma bak bu konuyu bi daha yazamam çünkü ne bileyim kardeşim yaşamadığım bişi hakkında yorum yapamıyorum.kötü bişi olmalı herhalde ama yukardaki arkadaşın dediği gibi herkes çeksin sözünü biraz iğneledim yani neden insanların mutlu olması talep edilmezde acı çekilmesi talep edilir aşk acısı insan kaybettikleri için üzülür ama okadar şey kaybetmişken bi kişi için ağlanıp sızlanmak yani bana göre yanlış.anlamıyorum neden bi insan aşk acısı çeker bi kişi eğer aldatıldığı için ayrılıp aşk acısı çekiyorsa bu aşk ı için değil keklendiğinin verdiği duygunun acısıdır ama aşk acısı diyorsa buna ozaman neden aşkından ayrılıyor neden aşkı için savaşmıyor acaba neden sormaz bu kişi neden aldatır sorun kendisindede olabilir bi insan sevilmediği için karşısındaki tarafından bırakılıyorsa bunun için hiç acı çekilmez beni seveni severim sevmeyeni sevmem allahından bulsun derim.eğer sudan sebebplerden ayrılık varsa ozaman neden acı çekmek için ayrılır bilmem dünyanın sonu gibi düşünürse bi insan ayrılığı tabi böyle olur hadi acı çekti diyelim neden başka aşklara yelken açar??? arkadaşım biraz olaylara geniş açıdan bak ordaki olay çok farklı bende adlandıramıyorum sadece bunları görüp ona göre yorum yapıyorum insanlar ne ekerse onu bicer yani yaptıklarından sorumludur gecen günde yazdım kendisinin bi parçasını karşısında yaratır içindeki sevgi kadar sevgi içindeki sıcaklık kadar sıcaklık içindeki ilgi kadar ilgi görür herzaman diyorum bazı şeyleri yorumlarken ilk önce kendinde hatayı ara.....
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

Abi aşk acısı çekerken illa ki karşındakini kaybettin diye mi üzülürsün sen ..
Ben sahsen geçen zamana ve emeklerime ,yaptığım yanlışlara hakedilmeyene verdiğim değere üzülürüm....
tabi eğer suclu bensem durum farklı olur
o zaman
Sizler,Tanrılarınızın gördüğü düşlersiniz. Bense,Delirmiş bi tanrının halüsilasyonlarıyım. Sizin tanrılarınız uyurken,bilinçsizce yaratmış sizleri. Benimkisiyse uyanıkken. Delice olsamda Hepinizden daha gerçek oluşum Bu yüzden..
Kullanıcı avatarı
Shadoww_mann
Fast Friend
Fast Friend

neden bunlara üzülüyorsun arkadaşım peki aldıklarını neden sorgulamıyorsun sen onla beraberken hiçmi bişi öğrenmedin bak arkadaşım çift taraflı düşüneceksin olaylar kaybettim diye üzüleceksin tabi insan verdikleri için üzülürse ozaman baştan girmeyeceksin bu olaya....
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

tamam sen haklısın bu konuda senle daha fazla tartışmayacağım oks
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

cherry85 yazdı:peki clost ask acisi die bisi yokmu
Aşk acısı diye nitelendirilen şey "bana göre" sadece alışkanlıkların bitmesinden sonra yaşanan hayal kırıklığı. Çok alıştığınız, bağlandığınız, sevdiğiniz bir insan bir anda çekip gidiyor. Sebep aramaya başlıyorsunuz, belki kızıyorsunuz, belki acı çekiyorsunuz. "O kadar fedakarlık yaptım sonunda bu da mı olacaktı" diyorsunuz. Çünkü o durumun güzelliğine, aşk diye isimlendirilen beraberliğin, karşılıklı iletişimin ve paylaşımların yoğunluğuna kendinizi kaptırıp bir anda her şeyden vazgeçiyorsunuz. Sanki bütün dünya iki kişiden ibaretmiş gibi yaşıyorsunuz. İşte bunlara alışıp, bir de üstüne üstlük bu alışkanlığınızın sekteye uğradığını görüyorsunuz ve buna "aşk acısı" diyorsunuz. Aşk acısı diye bir şey varsa açıklaması budur belki ama ben yine de alışkanlık acısı derim buna ;)
[dropshadow=#ffffff][i][color=#ff00ec][b]Bugün Yüreğimde KOCAMAN bir gül kokusu var...[/b][/color][/i][/dropshadow]
Kullanıcı avatarı
Shadoww_mann
Fast Friend
Fast Friend

cherry bak şimdi zaten bu kişi başkasına yönlemişse zaten peşinden koş demiyorum onla sadece konuşacaksın neden böyle yaptın yani mutlaka bi açıklaması vardır.yani aldatıldıktan sonra beraber olun demiyorum ama aldatıpta daha sonra yine eski sevgilisi ile beraber olanlar var hatta eskiye göre daha mutlu oluyorlar demek arada bir aldatmak lazım tanıdığım bi kişi vardı abi derim kendisine benden yaşçada büyüktür bana şunu derdi."kadınlar arada bir aldatılmak ister.sebep ise hoşlarına gider" demişti şimdi bana saçmalamış diyeceksiniz bazen düşünüyorumda o adama hak veriyorum....:=)))
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

zaten kadınları bi anlasam.....
belki dediğin doğrudur test edip görmek lazım....
du ben bi baqim oluyomu :)))))))))))))))