kahretsin !!! Aşığım

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

kahretsin !!! Aşığım

Mesaj gönderen amyyy »

benim sende çekip alamadığım,
alıp gidemediğim,
kimseye diyemediğim,
nefes alan bir yanım var ya ;
ya al götür kalanını,
ya da tamamla eksik kalan yanını !! :cry:
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ibryapici »

birde bana derlerdi ask senin gözünden akıyo diye aynen bu arkadasında yazdıklarından akıyo yaw
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar.
Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık.
Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
Kullanıcı avatarı
Kutcar
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Kutcar »

Hadiii
Ya yeter bi foruma bu kadar aşk acısı çeken insan yapmayın ya : ))
Bize umut lazım gözünüzü seviyim ya : D
Bir umuttur yaşamak bil; seveceksin inadına, yüreğin kan ağlasa da güleceksin inadına
Zindanlara düşsen bile ateşlerde sönsen bile binlerce kez ölsen bile doğacaksın inadına
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

daha öncede yazmıştım aşk acısı çeken insanlar buraya yazmaya ihtiyaç duyuyor başkalarıyla bu acıyı paylaşmak için ki onlarıda anlayacak tek insan yine burada diğer aşk acısı çeken insanlardır, ben bunu birebir her zaman gerçek hayattada yaşıyorum aşkta mutluluğu yaşayan insanlar en yakın arkadaşınız dahi olsa sizi dinleyip vakitlerini harcamak istemezler onlarada hak veriyorum aşklarını doyasıya yaşmak onlarında hakkı ...

boşuna kendini yorma Kutcar daha önce senin misyonunu üstlenen çok olmasına rağmen zannedersem aşk forumunun kaderi bu, aslında aşkın kaderi bu belkide, aşk en iyi acılı gidiyor ;)
Kullanıcı avatarı
Kutcar
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Kutcar »

Zaten acısız olursa ben ona aşk demem ya...
Acı çekmeyenler de yazsa bşiler de teselli verseler bize ne bilim yaw : ))
Bir umuttur yaşamak bil; seveceksin inadına, yüreğin kan ağlasa da güleceksin inadına
Zindanlara düşsen bile ateşlerde sönsen bile binlerce kez ölsen bile doğacaksın inadına
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

off Allam offf aşk hem çok güzel, hem çok kötü :(
çalışamıyorum yaa sewgilimi düşünmekten :)
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

kilahmet yazdı:daha öncede yazmıştım aşk acısı çeken insanlar buraya yazmaya ihtiyaç duyuyor başkalarıyla bu acıyı paylaşmak için ki onlarıda anlayacak tek insan yine burada diğer aşk acısı çeken insanlardır, ben bunu birebir her zaman gerçek hayattada yaşıyorum aşkta mutluluğu yaşayan insanlar en yakın arkadaşınız dahi olsa sizi dinleyip vakitlerini harcamak istemezler onlarada hak veriyorum aşklarını doyasıya yaşmak onlarında hakkı ...

boşuna kendini yorma Kutcar daha önce senin misyonunu üstlenen çok olmasına rağmen zannedersem aşk forumunun kaderi bu, aslında aşkın kaderi bu belkide, aşk en iyi acılı gidiyor ;)
:)

Zaten bu yüzden Brezilya dizileri bu kadar rağbet görüyor !!! Acısız aşkın tadı tuzu olmaz ki. Aşk, içinde her şeyi barındırmalı. Buna acı da dahil. İşte o zaman aşk'ı yaşadım diyebiliyorsunuz. Onun dışında, her şey güzel, mükemmel gidiyorsa; yaşanılanları daha da mükemmel yapma çabası içine giriliyor. E tabi bu da ilişkilerde insanları oldukça zorluyor. İnişler çıkışlar olmasaydı, aşk forumu bu kadar iş yapmazdı ;)
[dropshadow=#ffffff][i][color=#ff00ec][b]Bugün Yüreğimde KOCAMAN bir gül kokusu var...[/b][/color][/i][/dropshadow]
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

En güzel aşk zor olandır :)))))
Sizler,Tanrılarınızın gördüğü düşlersiniz. Bense,Delirmiş bi tanrının halüsilasyonlarıyım. Sizin tanrılarınız uyurken,bilinçsizce yaratmış sizleri. Benimkisiyse uyanıkken. Delice olsamda Hepinizden daha gerçek oluşum Bu yüzden..
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

colera acı çekmekten zevk alan bi yapın var anladığım kadarıyla ne dersin ?
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

amy o seni seviyor mu ?
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]