Ares P2p

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Ares P2p

Mesaj gönderen taNGo »

ResimAres 1.8.1 Çıktı!
Tamamen ücretsiz P2P paylaşım programı olan Ares Lite Edition ve Ares Regular Edition 1.81 çıktı.Bu yeni versiyonda ares daha esnek ve daha kolay bir yapıya kavuştu.Ares aramalarınızda sizlere daha düzgün sonuçlar vermek için ayarlandı.Ares dünyanın en gelişmiş p2p paylaşım programlarından biridir.Üstelik ücretsiz olmasının yanında %100 türkçe.Sizde hiç vakit kaybetmeden Aresi yükleyin...

Editör Yorumu: Kazaa ve Kazaa Lite kullanıcıları bu programı yükledikten sonra %100 garanti veriyorum çok memnun kalacaklar.Dosyaları bulma hızı ve indirme hızı "Remotely Queded" sorunları hepsi ortadan kalkacak..

Orjinal Sitesi: http://www.aresgalaxy.org/
Türkçe Sitesi: http://www.ares.gen.ms/

-
taNGo
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

p2p'in nabzını tutmak istiyorsanız tıklayın :arrow: http://www.slyck.com
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

Ares'i dün yükledim fakat memnun kalmadım. Hız olarak güzel belli bir hızın altına düşmüyor. Hafif bir program tıkanma felan yapmıyor lakin download ettiğiniz dosyayı aynı anda upload ettiriyor ve bu sayede indirme hızınız düşüyor. Seçeneklerinde disable olmasına rağmen tekrar kendisini aktif hale getiriyor. Web'de araştırmasını yaptım ve bu programı kullanan pek çok kişi bundan muzdarip ve engellenemiyormuş. Ayrıca kurulum sırasında Nav Helper dosyasını yüklerseniz vay explorer'ınızın haline.
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

DC+ derim ben.Adamların bilgisayarının içinden LAN bağlantısı varmış gibi çekiyorum.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

geçen iki p2p program yükledim birincisi ares 1.8.1 diğeri imesh-light 5.0 Rc1 bu ikisinden biri windowsun göçmesine neden oldu direk siyah ekran hall.dll hatası yapabilecek hiçbirşey kalmadı güvenli modda bile açılmadı benim bu imesh'le oldum olası başın dertte zaten :) bereket bende yenilemeyi düşünüyordum :)

gelgelelim upload olayına artık yeni nesil p2p olayında upload zorunlu oluyo en azından sizin indirdiğinizi upload etmek zorundasınız mesela edonkey2000 bu sistem sayesinde ayakta ama gelgelelim hızınızda 1/3 lük düşüş yaşanıyor 1 upload a 3 download şeklinde bağlantınızı sınrılamanız lazım aksi halde bilgisayarınız açıkken millete çalışmış olur direk :lol: