50 metre mektup sevgilisine kavuşturdu :)

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

50 metre mektup sevgilisine kavuşturdu :)

Mesaj gönderen Alamut »

Hakkari’de bir kişi ayrıldığı sevgilisine, yazdığı 50 metrelik mektuptan sonra yeniden kavuştu.

Hakkari’de sevdiği kızla tartıştıktan sonra ayrılan Naci Kara, bir ay önce yazmaya başladığı 50 metrelik mektubu tamamlayarak, soyadını açıklamadığı sevgilisi Nazlıcan’a gönderdi. Kara’nın sevgisini, üzüntüsünü, acısını ve sitemini dile getirdiği mektubu okuyan Nazlıcan ise, kızgınlığını ve küskünlüğünü daha fazla sürdüremeyerek, barışmaya karar verdi.

Bu mektubun ardından kız arkadaşıyla yeniden biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Naci Kara, Nazlıcan ile evlenme kararı aldıklarını belirtti. Nazlıcan’dan bir kez daha ayrılmayı göze alamadığını ifade eden Kara, bundan sonraki yaşamı birlikte paylaşacaklarını söyledi.
Ailelerinin de bu sevgiye karşı çıkmadığını dile getiren Kara, düğün hazırlıklarına başladığını vurguladı. Nazlıcan ise, sevgilisinden aldığı mektubu 2 günde okuduktan sonra barışmaya karar verdiğini kaydetti. Sevgilisi Kara’dan bir daha ayrılmayacağını bildiren Nazlıcan, ailelerin de evlilik kararına olumlu yaklaşmasının mutluluk verici olduğunu söyledi.

A.A.
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
vişne
Super Friend
Super Friend

Re: 50 metre mektup sevgilisine kavuşturdu :)

Mesaj gönderen vişne »

Alamut yazdı:Nazlıcan ise, sevgilisinden aldığı mektubu 2 günde okuduktan sonra barışmaya karar verdiğini kaydetti.
Konuyla ilgisiz olacak ama, Nazlıcan mı okumada sorun yaşamış, Naci'mi yazarken heyecanla ne yazacağını bilemeyip lafları karıştırmış anlayamadım. Bana, sevdiğim adam 50 m uzunluğunda mektup yazacak ve ben bir solukta hatta soluksuz okumak yerine "gerisini de yarın okuyayım" diyeceğim?!...hiç sanmıyorum.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Ee dur kızcağız arada yemek yesin, tuvalete gitsin, su içsin yaw. Bu 50 metre ohoo ben üşenir 1 haftada okuyamam :lol: Helal olsun yazana da 50 m mektup ha. Ben daha 10-15 paragraflık yazıyı zor yazarım. Aşk neler yaptırıyor insana.. ;)
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Kutcar
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Kutcar »

Haha bi kere okuduğunu ne biliyosun ki? çok beğenmiş 3-5 kere okumuştur yani olamaz mı? Sen yapmaz mıydın?
Bir umuttur yaşamak bil; seveceksin inadına, yüreğin kan ağlasa da güleceksin inadına
Zindanlara düşsen bile ateşlerde sönsen bile binlerce kez ölsen bile doğacaksın inadına
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

aşk yeri gelir bir bakışla herşeyi anlatabilecek güce sahiptir yeri gelir 1 km mektup yazsan nafile, durumda bir yanlışlık var ama zannedersem her iki taraftan kaynaklanıyo ;)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

oha 50 metre yazcak bana sevgiLimm 1 saatte okurdum ;Pp abartmı$ oLabilirim ama ertesi güNe bırakmam yani.. heLaL oLsun..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

bende walla hemen okurum ;P 50 metre mektup nası yazılır ya ben yazmaya çalı$sam kesin azcık ciddi yazarım sora saçmalamaya ba$larım :D
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

insan artık yazdııı $eyhLeri tekrar tekrara yazar ama bak adamın yazcak $eyi varmı$ ki yasmı$ ;)
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Bazen 50 metrelık bır mektup, bazen tek bır kelıme ıcınızın cıglıklarından haykıran, yürek denen damladan kopmus; nelere kadır...

Sevmek ve sevılmek; sevdıgıne neler yaptırmıyor kı..

Güzel, cok güzel, tebessüm dolu şeyler bunlar..

Allah ıkısını ve seven, sevılen herkeslerı mesut eylesın.
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

ee bize de amin demek düşer. :)
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...