bu da imza yarışması!!

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
alaybozan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

bu da imza yarışması!!

Mesaj gönderen alaybozan »

arkadaşlar, avatar yarışmasından sonra bu sefer de imza yarışması düzenliyoruz. yine comic ve ben. yarışmanın formatı, avatar yarışmasınınkiyle aynı olacak. tabi henüz karar aşamasında.tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi bekliyoruz.
:wink:
ufo gören masum köylü!! Koçum benim!!
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Çok güzel çok güzel. Dewam alaybozan arkandayım. Kim tutar seni hadi göster kendini. Ya ya ya şa şa şa imza yarışması imza yarışması çok yaşa. ;)

Şimdi bunda da aynı kurallar olcak dedin ama imza olarak değişcek. Ama sonucun nasıl bulunacağını şimdiden kararlaştıralım sonra gerginlik olmasın. Ayrıca kuralları da bi daha hatırlatalım unutmuş olanlar olabilir..
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Ben derım kı, öncekı yarısmadakı ısteklerı degerlendırın. Mısal, oylanma olayı vardı. Bunu gözönünde bulundurun derım kendımce.
Kullanıcı avatarı
alaybozan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen alaybozan »

tabi. zaten öyle yapacaz. senden başlayalım.bizden bi istediğin var mı??
oylanma işi bence düşünülmesi gereken bir konu. herkes kendi imzasına oy vermek ister. ya da öyle olmasa bile ilki kadar heyecanlı olmaz. futbol maçlarında penaltıyı futbolcular diil, hakem veriyor...
ufo gören masum köylü!! Koçum benim!!
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Güzel örnek alaybozan. O zaman şöyle yapalım derim ben. Juri sayısını 5-10 çıkaralım be Jüri'dekiler yarışmaya katılmasın. Geri kalanları da yarışmaya sokalım. Bu daha adil olur. ;)
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Kutcar
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Kutcar »

Tamam ilk yarışmacı ben hiheheheee :)
Bir umuttur yaşamak bil; seveceksin inadına, yüreğin kan ağlasa da güleceksin inadına
Zindanlara düşsen bile ateşlerde sönsen bile binlerce kez ölsen bile doğacaksın inadına
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

Jüri olmam valaa

ama yarışmaya katılmak istiorum
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

:: Öncelikle imza ile ilgili yardım sayfasını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz ve imza ilgili kuralları da genel kurallar 12 numaralı listede görebilirsiniz.

:: İmzaların; sayfaların açılışını yavaşlatmayacak derecede "küçük boyutta" olması, kullanıcıyı asıl tanımlayan AVATAR'ı ikinci planda bırakmayacak özelliklere sahip olması önemli.

:: Bu kriterler göz önüne alınıp oylama aşamasında da, yarışmayı düzenleyen arkadaşlar kendi aralarında 1. , 2. ve 3. belirleyebilirler. Bu; sadece yarışmayı düzenleyen kişilerin insiyatifinde olmalı (diye düşünüyorum).

:: Kategorilere ayırma ve her kategorinin en güzelini seçmek gibi bir durum avatar yarışmasında olmuştu. Fakat, imza söz konusu olunca böyle bir şeye gerek yok sanırım. Bu nedenle, imza özellikleri göz önüne alınıp derecelendirme yapılabilir.

:: Kullanıcı yarışma başlayana kadar imzasını değiştirebilir, ve yarışma başladıktan sonra da mevcut imzasıyla yarışmaya katılma hakkına sahip olur.

:: Sonuç olarak;

- İmza, sayfa açılışlarını geciktirmeyecek, avatar'ı gölgede bırakacak kadar büyük olmayacak, argo vb. sözler içermeyecek özelliklere sahip olması önemli kriterler arasında bulunmalı.

- Oylama ve derecelendirme de, yarışmayı düzeleyen alaybozan ve ComiC arasında yapılmalı.

- Yarışmaya katılmak için de; bu başlık altına mesaj yazıp imzamı ekle bölümünü aktif bırakan kullanıcılar katılabilir.

... Tüm bu yazılanlar benim görüşlerim. Yarışmayı düzenleyen arkadaşlarla hiçbir şekilde ortak bir karar almadık. Bu yüzden, bu yazı tamamen bir öneri niteliği taşıyor.

Teşekkür ediyorum. Herkese kolay gelsin:)
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Bence yarışılacak dalları belirleyip oraya en az 2 aday çıkararak oylama yapılabilir.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Bana bbır ıstegım olup olmadıgını sormussun Alaybozan' cıgım. Oylama hususuna güzel bır yorumlama yapmıssın.

Tek ıstegım, evvelkı yarısmada ıstenılenlerın gözardı edılmemesı ve degerlendırılmesı. Bunun harıcı Clost gayet ıyı ve mantıklı bır sekılde düsüncelerını dıle getırmıs. Kendısının düsüncelerı üzerınde düsünelım dıyorum.