gerdek gecesi maça gitti

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
Kullanıcı avatarı
fanta
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

gerdek gecesi maça gitti

Mesaj gönderen fanta »

Olur mu olur. Burası Türkiye.. Takım sevgisi ağır bastı. İlginç haber Sivas tan..
Sivas ta bir amatör spor kulübünde forma giyen genç, düğün günü hayatını birleştirdiği eşini gelinliği ile evde bırakarak, zirve mücadelesi veren takımı için önemli olan maçta forma giydi. Damatlığını yedek kulübesinde bırakan genç, attığı golle takımının puan kazanmasını sağladı.

Sivas 1. Amatör Küme de zirve mücadelesi veren Abdulvahabigazispor un forvet oyuncusu Fırat Kunduz (19), uzun süredir birlikte olduğu Gülsüm Şahin (19) ile hayatını birleştirme kararı aldı. Davullu zurnalı törenle dünya evine giren çiftin kına gecesinde Kulüp Başkanı Orhan Daş, teknik direktör Metin Özkoçak ve Fırat ın takım arkadaşları da yer aldı.

DÜĞÜN GÜNÜ MAÇA GİTTİ

Maçın oynanacağı gün öğlen saatlerinde, Orhangazi Mahallesi nden araç konvoyu eşliğinde eşi Gülsüm ü gelin arabasına bindirerek Alibaba Mahallesi ndeki evine getiren Kunduz, eşini evde bırakarak damatlığı ile takımı için önem taşıyan maça gitti. Paşaçayırı Spor Tesisleri nde oynanan Abdulvahabigazispor-Telekomspor maçı öncesinde damatlığını yedek kulübesine çıkararak forma giymek isteyen Fırat a, teknik direktör Metin Özkoçak ilk 11 de şans verdi.

Maç boyuncu başarılı bir futbol ortaya koyan Fırat, ilk yarısı 1-1 sona eren karşılaşmanın ikinci yarısında takımı 2-1 mağlup durumdayken klas bir gole imza attı.

FORMAYLA GELİNİN YANINA GİTTİ

Maç sonrası takım arkadaşları Fırat ı omuzlarına alarak, En büyük damat bizim damat tezahüratları ile evine gönderdi. Forması ile Alibaba Mahallesi ndeki evine giden Fırat, eşi Gülsüm ve ailesinin şaşkın bakışları arasında kaldı. Gülüşmelerin yaşandığı evde, Fırat forması ile eşi Gülsüm ise gelinliği ile objektiflere poz verdi. Gelin Gülsüm, eşinin düğün günü maç için kendisinden izin istediğini belirterek, Fırat maça gitmek için istedi, ben de izin verdim dedi.
[b]Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler...[/b]
Kullanıcı avatarı
yasmin
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen yasmin »

bu başlık........
amacın ne senin.
neden böyle gereksiz saçma başlıklar.
kadınların kızların dikkatini çekmek ister gibisin: yani konuşulacak konu kalmadı hep kadın hep kadın öyle mi
rahatsız oluyorum ben
AH GENÇLİĞİM AHH
Kullanıcı avatarı
fanta
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fanta »

o zaman yazma cevap allah allah dediğin lafa bak başlıktamı açamıyacağım
Kullanıcı avatarı
yasmin
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen yasmin »

başlıık aç ama açtığın10 başlıktan 8 tanesi kadın konusu olursa elbette rahatsız olurum.
bunları kim okuyorsa onların özeline gönder.
ne bu be
bir tane göndersenanlıcam
zaten ilk kadın konulu mesajı okuyunca gülüp geçtim ama arka arkaya arka arkaya başlıklar
ayıp ya
birde utanmadan yazma diyorsun
ne yapacaktım seyirci mi kalacaktım
AH GENÇLİĞİM AHH
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

İsterse açtığı başlığın 10'uda kadın üzerine olabilir. Bu forum kurallarını ihlal ettiği anlamına gelmez. Ancak senin *o başlık saçma, bu başlık saçma* sözcüklerin kural ihlalidir. Beğenmiyorsan bırak yorum yazmayı, başlığa girme bile yasmin.

Sevgiyle kalın..
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
yasmin
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen yasmin »

tamam
kapıyı da gösterin gidelim tamamen
bende fikrimi söyleme özgürlüğü isterim ve söylerimde
bu başlıklar saçma başlıklar
ama sanırım size göre bir üyeyi forumdan kovmak konulardan kovmak forum kuralı benim eleştirmem ayıp öyle mi
ayıp
başka bir şey demiyorum
AH GENÇLİĞİM AHH
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Bu adam ilk günden böyle yaptıysa o kadının çekeceği var :D
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
fanta
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fanta »

o zaman bu başlık bana göre biraz gereksiz olmuş fantacım
sen böyle yapmazdın
elbet bir sebebi vardır gibisinden biraz daha düzgün konuşsanda tek tek hakaret etmesen iyi olurdu
ard arda 10 tane şiirde açtım zamanında o zaman iyi idik
fsana kapıyı gösteren yok ama sen böyle lafı çekerek beni kovulmuştan beter ediyorsun
insanlara beni rezil etmek için niye çaba gösteriyosun anlamadım gitti açıkcası
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Beni yanlış anlamayın. Eleştirileriniz ayıp değil, karalamanız ayıp.
*Başlık saçma*, *Buda saçma*, *Bu zaten saçma* ..

Bu tür yorumlar yapma hakkını size kimse vermiyor bu forumda. Size saçma gelebilir ancak bana göre değil. Ya da bakın ComiC'e göre değil. Fikirlerinizi kullanıcıyı ezici cümleler kullanarak belirtecekseniz, belirtmeyin evet.
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

3- Forumlarda küfür kesinlikle yasaktır.Küfüre yönelik yazılar, içerisinde küfür geçen makaleler, fıkralar v.b. mesajlar yazılamaz.Ayrıca bir başkasının ettiği küfürü foruma taşıyamaz yada benzeri küfürü çağrıştıran ifadeler kullanamaz.

Benzer birşey var mı başlıkta?

Lütfen kuralları tekrar okuyalım yasmin.Her başlıkta kargaşa çıkarmaya gerek yok.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..