Kadınlar Düşünceli ve anlayışlı erkekler hayal eder Fakaaat,

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
dostoyevski
New Friend
New Friend

Kadınlar Düşünceli ve anlayışlı erkekler hayal eder Fakaaat,

Mesaj gönderen dostoyevski »

Kadınlar Düşünceli ve anlayışlı erkekler hayal eder Fakaaat, bu çok ironik bir durumdur nedense hep umursamaz onları takmayan zor tiplere aşık olurlar

Arkadaslar bu (bence) kadınların ne istediğini bilmemesinden kaynaklanır
inanın eğer ilgili anlayıslı ve duygusal bir erkekseniz sürüm sürüm sürüneceğinizin 1 yıl sınırsız kilometre garantisi var demektir. İçgüdüsünü inkar eden erkek kaybetmeye mahkumdur ve iliskilerdeki basarısızlığın en büyük muammalarından biridir bu Hadi bakalım doğrulayanlar yalanlayanlar.. tecrübelerinizi paylasın Güçlerimizi birlestirelim (Man's Power :x )
-Demi Cevat Abi
-Evet...
mertten

Mesaj gönderen mertten »

Kadinlar dusunceli anlayıslı erkeler hayal ederler mutlaka ama kendilerinin ne kadar dusuncesizce hareket ettiklerini goremezler.24 saat yanında olmanı isterler.24 saat yaninda durursun bu seferde cok fazla gorusuyoruz.en iyisi ayrilalim ok ayrilalim istedigin buysa ayrilirsin beni niye aramıyon sormuyon sahip cikmiyon sen ayrilalim demedinmi niye ariyim.

Kadinlar oyun oynamayi seviyo ve erkeklerin sınırlarını zorlamayı seviyolar ve bir gun bir erkek cikiyo karsilarina, ona ne kadar kotu davranırsa onu ne kadar umursamazsa baslarinin taci oluyor, kulu kolesi oluyo o kadin kotu davranan erkegin.kendinize kotuluk yapiyosunuz arkadaslar kotu davranilmak hosunuza gidiyoki bunlar oluyo demekki.

elden birsey gelmez kotu olmamız isteniyorsa kotu oluruz.
Kullanıcı avatarı
dostoyevski
New Friend
New Friend

Evet oluruz hatta bir oranda olmalıyızda bu işin sırrı sudur o aradığında işini gücünü bırakıp konusmayacaksın isin varsa sonra konus (dimi ama 8) ) biraz cool olmak lazım sakın sizi kandırmalarına izin vermeyin ilgili duygusal anlayıslı erkeklerden hoslanırım dediklerinde anlamı sudur Egomu tahmin etmeye ihtiyacım var!
-Demi Cevat Abi
-Evet...
mertten

Mesaj gönderen mertten »

Kadinlar hayatlarinda yasiyamadiklari duyguları,yasamadiklari luxleri hic bir zaman hayatta gerceklestiremeyecekleri yasiyamiyacaklari olylari sevgililerinden yapmalarini isterler egolarını tatmin etmek icin.Cocukta onun dediklerini yapmak icin yerlerde surunur ugrasır sonunda yapar goturur sevgilisinden cevap ben vazgectim bunu istemiyorum.cocuk kızarır bozarır ama sevdigi icin birsey soyleyemez askına.Farkına varmanız gereken birsey sayın bayan arkadaslar siz istediginiz icin yapilmiyo hic birsey, biz erkekler istedigimiz icin yapiliyor bunun farkina varin.
Bi bayan en fazla terkedebilir bundan baska yapabildiginiz ne var tehdit etmek ve ayrilmak uzerine kurulmus sizin hayatınız ne yazıkki.
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

ya asLında doğru şeyLer yasmıssın dostoyevski.. meseLa ben gelipte yanıma tanşabilir miyizz falan diyen erkeklerle kesinlikle tanışmam.. bÖlee cooL falan olanlarr dikkat çekio. geNelde onlarLa muhabbet kuruluor..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
dostoyevski
New Friend
New Friend

En azından açık sözlü bir kız :D yanlıs anlamayın ben kadınları kötülemiyorum kendime kızıyorum sadece bu gerceği kabullenmek neden bu kadar zamanımı aldı diye. Bu kadınların Doğası ve aslında tek yapmamız gereken kendi doğamıza dönmek ben onları incitmeliyiz yada horlamalıyız demiyorum tabiki Sadece kolay bir av olmayın :|
-Demi Cevat Abi
-Evet...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

;) eha öLeyimdir saoL.. amaa cidden ÖLee ya cooLLar daha dikkat çekio fakat fasla naz yapmaması gerekk işi abartmış oLUr o zaman..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
dostoyevski
New Friend
New Friend

8) önemli olan ayarı tutturmak zaten (akord gibi birsey)
-Demi Cevat Abi
-Evet...
mertten

Mesaj gönderen mertten »

valla avcı olmak lazım galiba dostoyevski.
Kullanıcı avatarı
dostoyevski
New Friend
New Friend

Lazım değil şart :D *av malzemelerini hazırlar*
-Demi Cevat Abi
-Evet...