Kadınlar Düşünceli ve anlayışlı erkekler hayal eder Fakaaat,

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

ne kadınlar sırtında tüfek avcı,nede erkekler zalıkta ördek..abartmayın.kendi itibarınızı size iade etmek lazım..nerdeyse kanatlarınızla yazacakmışsınız yazılarınızı.
çokmu masumsunuz,aa bu arada bir detay var,kadınlar duygularınız açıkça belirtir,erkekler gizli saklı yaparlar her şeyi.aldatmak denen menem şeyin mucidi olduğunuzuda unutmak icadınıza haksızlık olur..
her dediğinizi yapan bir kızdan sıkıldığınızı.biraz daha dişli ve direnişli birini aradığınızda,zaten durumu açıklamazsınızki,durumunuz istatistiklere yansısın.sizde yedek hazırdır.tatbikatı gizli yaparsınız.kızında şansı varsa boynuz göğe ermeden öğrenir.
eliniz sevdiğiniz kızın avcundayken,yanınızdan geçen 90 60 90 lığın üzerindeki fikirsel turlarınızda sanırım zihinsel aldatmadan muaftır.ee nede olsa nüfus kağıdınız mavidir..
öğrencinin başarısı vecabbarlığı,öğretmeninden belli olur..daha durun,yeni başladı kadınlar..artık sizi sizin icadlarınızla vuruyorlar..
cool erkekler çekiyorda,cool kadınlar çekmiyormu..hanginizi kolay kadını yada kızı seviyorsunuz..ne kadar uğraştırırsa,o kadar değerli oluyor.tabiatın kanunu bu,kadınlığın modu değil..
hem bunları onaylasa onaylas,15 yaşında biri onaylar.....o daha büyümemişki ne bilir???????
herkes kendini taşır,ve ne aradığını bilir..sahip olunca kaybetmekmi?????ee oda emek ister be....
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
dostoyevski
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen dostoyevski »

Kadınlar sürekli yanlıs erkeklerden sikayet eder ben sahsımca doğru davrandığımı düşünüyorum. tabiki tecrübenize saygım var ama ne istediğinin farkında olan bir kadınla karsılasmak çölde kutup ayısıyla karsılasmak kadar sasırtıcı bir durum benim için dediğim gibi saygı duyuyorum size. ama ben tespitimde kararlıyım
-Demi Cevat Abi
-Evet...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

sarı geLin hakLısın yaşım küçük ;) bu konuları tam biLmior olabilirim
cool erkekler çekiyorda,cool kadınlar çekmiyormu..hanginizi kolay kadını yada kızı seviyorsunuz..ne kadar uğraştırırsa,o kadar değerli oluyor.tabiatın kanunu bu,kadınlığın modu değil..
bunu da kasttetmiştim.. hem erkek hem bayan için..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Kimi nasıl sevdiyseniz o dur sevdiğiniz. Aşk ile bağlandığınız ne kadar farklı bir yüze büründüğü anda bile sevginizi kesemezsiniz. Bir anda çemberin dışında kaldığınız anlarsınız. Size sorma nezaketini göstrermeden yapar bunu. İsyanınızla kalır, yutarsınız. Yapabileceğiniz de budur. Kadın da erkek de yaşar bir şekilde. Sorarasan kimseye uymaz, herkes karakter yarışına girer.
Ey gafil beşer, emdiğin çiğ süte layık bir yaşamdan başka bir şey değil. Her şey insana dair. Ben şaşırmıyorum. Aklıma gelip te ihtimal vermediğimimle karşılaştım, çektiklerimi anlatamam. Ama doğası bu aşkın. Köklerini salmış sevdalar acı kokar ve çok cezbeder. Kanarsın, yanarsın. Yaşadıklarım helal olsun.
Söylenecek neler var deştikçe, ama o da bana kalsın. Bu da benim olsun....
Sevgiyle.
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
mertten

Mesaj gönderen mertten »

Hic bir kız arkadasıma yanlıs bir davranısta bulunmadim.telefon numaralarını veriyim konus sarigelin sorunun her zaman kendilerinden kaynaklandigini kabul etmislerdir. dedigin gibi biz kanatlarımızla yazıyoruz ama sen Kanlı tırnaklarla bize saldırıyosun bu sinirin nedeni ne anlamadim ama .Erkekler hatalarını kabul edecek kadar olgunlardır.ama Kadınlarda olgunluk denen bir olay yok tanrı sizi bundan yoksun bırakmıs yaratırken suclusu biz degiliz bunun bu yuzdende suclama biz erkekleri.Dunyadaki butun kotulukler kadinlar dunyaya geldikten sonra cıkmıstir, erkekler tek baslarına cok mutlularmıs.Tarihteki buyuk savaslarin bir cogu kadinlar yuzunden cıkmıstır.buu da uzun sureli bellege yazki unutma.
Tesekkurler ilgin icin.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

benim tırnaklarımın kanlı olmsı için,tırnaklarımı geçirmemi haketmiş bir erkek lazım değilmi????
hem bu önyergı nerden çıktıkii.ben kadınları suçluyorsunuz ama sizde melek değilsiniz dedim.kadınlara melek dediğimide hatırlamıyorum..
hem kadınlar yokken,erkekler mutlularmış,mış,miş,muş la gerçekler olmaz...
tarihte savaşların çoğu kadınlar yüzünden çıkmışsa,bunun iki sebebi vardır.ya uğrunda savaşılacak varlıklarız,yada siz değmeyecek şeyler uğruna savaşacak kadar boşsunuz:))
ben erkekler hatalarını kabul etmiyorlar demedim,herkesin hakkını kendine iade etmek lazım,kadınlarında iyisi var erkeklerinde..
ben feminist değilim,böyle bir idiamda hiç olmadı..
bende siz gibi fikirlerimi ortaya yazıyorum,üzerine alınması gereken alınır,herkes kendini, bilir neticede..
ben teşekkür ederim:)))
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

kadınların neresi düşünceli ve anlayışlı aksine bencil ve anlayışsız çoğu
-anneni bu evde istemiyorum ahmet
-ne yapayım nazan sokağa atamam ki anlayışlı ol biraz...

otobüste:
-can oğlum bak kap şu cam kenarını, cam kenarına otur ki kaldıramasın kimse seni
yaşlı adam:
-utanmıyor musun bacak kadar çocuğu oturtmaya, bu kadar insan ayakta, otobüs tıkış tıkış dolu
-napiym, o benim çocuğum oturacak tabi sen ayakta gidiver amca.
-allahım bu kadına vicdan nasip et.

-tayyar bana tektaş pırlanta alsana
-hönk. nasıl yani, iyi de benim param yok.
-banane git bul çal çırp.(buradan sonra erkeği küçük görmeye başlamıştır)
1 hafta sonra
-ay tayyar ne o kıllar öyle tam bir ayısın. hem de işe yaramaz birisin.
-ama necla kıllarım yeni çıkmadı beni ilk tanıdığındada da bu kadar kıl vardı bende
-amaan sus. seni adam yerine koyanda zaten kabahat tayyar.
- ne diyosun asuman sen.
-diyorum ki by byeee

alışverişte:
erkek: - şu kazağı alabilir miyim ne kadar ?
-20 lira
-buyrun pparayı hayırlı işler :)
kazak defolu çıkar.
-şey bu kazağın şurası sökük çıktı, değiştirebilir miyim acaba
-tabi buyrun yenisini

kadın: - bu kazak ne kadar?
-20 lira
-hadi 10 lira yap sen şunu
-yapamam abla kurtarmaz
- kurtarır kurtarır (çattık ya)hadi bak aldım
-off tamam olsun abla (allah senin cezanı...)
-helal et kardeş
-helal olsun (haram olsun)
-aa kardeş bak 8 liram çıkrı gerisini haftaya getireyim
-off tamam abla
-hayırlı işler kardeş.
-hayırlı işler (defol)
1 hafta sonra:
- ya kardeş bu kazak defolu çıktı bana adi mal satmaya utanmıyomusun
- (ya çattık ya kadın beni keklemeye çalışıyo)
-yok abla bize pakette geliyor kontrol ediyoruz
- yalan söyleme kardeşim.
-(kendi yırtmış kazağı bana kakalamaya çalışıyor, enayiyiym ya ben) ya sabır. yok be kadın ne yalanı bana sağlam geldi bu mal.
- e bu yırtık ne peki
- yırtmışsın bana kakalamaya çalışıyorsun. üstelik o kadar çingenelik ettin 10 liraya indirttin 8 lirasını verdin bir de burda ötüyosun. defol git. al paranı da çattık ya.
- terbiyesiz bir kadına böyle davranmaya utanmıyo.bakın millet görün ne kadar terbiyesiz.

hastane kuyruğunda herkes sıraya girmiştir.orda kendini çok akıllı sanan bir kadın:
-beyfendi şu raporu gösterip bir çıkıcam
-geç bacım
kadın yarım saat çıkmaz
- e hanım hani rapor göstericektin
kadın bişe demeden yürür gider.

-allah cezanı versin kadın emi

bi anne:
-anne ben nesrini seviyorum
-aman bırak o aşifteyi senle gezen herkesle gezer.
-iyi de anne ben de masum değilim ki bu konuda.
-sen erkeksin
-istediğin kızla gez ama evlenme
-ben sana emineyi düşünüyorum.
-anne o kız bana uyamaz.
uymaz mı namuslu, hamarat, elinden her iş gelir (bana iyi hizmetçilik eder)nerin aşiftesiyle evlenirsen hakkım sana haram olsun.
- evlenicem anne
-ay bana bişeler oluyo (ağlar bayılır)
sonunda oğlan emineyle evlenir.

iki kız arkadaş:
-ay seni çok seviyorum kız şebnem
- ben de seni sude (ay saç rengi de çok güzel olmuş hasbamın ben daha iyisini yaptırıcam)
nasılsın görüşmeyeli (ayy bu şimdi bütün erkekleri kapar hepsi buna ilgi gösterir. ay onun boyu benden iki santim uzun of ya) seninki nasıl
-nasıl olsun işte benimle çok ilgileniyo çok seviyo beni
- ayy sürtük kapmış adamın iyisini.
-a bak geldi işte
- nasılsın enişte
-iyiyim (bu kız gözlerime çok fena bakıyor yiycek gibi)

erkek arkadaşlar:
-oo kanka naber.
-iyidir kanka
-parlamışsın bugün
-sen de çok yakışıklı görünüyorsun (e kimin kankası)
-ne o yengemiz falan mı
-evet ya
-sevindim kanka (allahım nolur kız kelek çıkmasın)
- seninde mi kız olayı
-evet kanka
- hayırlısı (inşallah kız yamuk yapmaz)
- bak benimki geliyo
-hoşgeldin şebnem (benim kanka kraldır yengenin iyisini bulmuş).

varın gerisini siz düşünün. uzun oldu ama. yeterince anlaşılır olduğunu umuyorum
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

evet yukarıdaki örnekler bilimsel olarak gösteriyor ki kadınlar çok anlayışlı ve ince düşünceli, erkekler de kıskanç bencil ve vidansız... :mrgreen: