YouTube'a erişim yasağı

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
GRaPHeR
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen GRaPHeR »

Sadece o videonun silinmesi için sil talebi gönderdik arkadaşlarla ama yaptıklarına bakın haklısınız arkadaşlar yanlış bir karar alındı ama burda youtube'ada görev düşüyordu böyle bir videoyu yayınlamamaları gerekiyordu, bu forumda bile sürekli bizim yazdıklarımızı denetliyorsunuz ordada denetlenmesi gerekiyor umarım youtube açılır ve insanlar herkese saygılı videolar gönderir...
Seni sevmeyi ağır ödüyorum...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/4520/256ph4.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

youtube kitleleri arkasında sürüklemiş bir site.Dünya paylaşım içinde orda..Bunun yasaklanması saçmadır ki bugünkü gazetelerde şartlı yasak var..Ayrıca çoğu köşe yazarı da bu konudaki tepkisini köşelerinde belirtmiştir..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
dewil_lions
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen dewil_lions »

arkadaşlar bu duruma youtube nin göz yummasını ben kaldırmamıyorum bence tartışılacak konu bu tabi yunanlı paylaşımcının yaptığı da bir saygısızlık ama bence elimizden geldiğince tepki ile dünyaya haklı olduğumuzu gösterebiliriz
şu yalan dünya da bari SEN gerçek ol be
Kullanıcı avatarı
dewil_lions
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen dewil_lions »

bakın youtube'nin erişim yasağı sadece bizde yok avusturalya da bütün okullardaki internet erişimi olan bilgisayarlarda youtube giriş yasaklanmış nedeni öğrencilerin uygunsuz videolarını yayınlaması youtube bu kadar mı düşüncesiz hale geldi nasıl bunlara izin veriyor anlamıyorum biz de google aldı ve yükselir diye beklerken düşüşe bakar mısınız ??
şu yalan dünya da bari SEN gerçek ol be
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

video kaldırılmıştır..
youtube da yasaklanmaması gerekir.Biz eğer youtube u yasaklarsak başımızı deve kuşu misali kuma gömmüş oluruz.yapan yine yapar..yasaklanmasın ki biz de girelim..Haklarımızı arayalım :)
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

youtube sitesi iran'da ve kuzey kore'de tamamiyle yasak. bu örnek bile hangi ülkeler gibi davranmaya çalıştığımızın ve insanların bizlere bakış açılarının resmi oldu. katili değil, suç aletini cezalandırmaktır bu.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

bugün itibariyle doğru olan yapıldı ve yasak kalktı.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

aynen katılıyorum alışveriş merkezine bomba atıldı diye alışveriş merkezini kapamaya benzer, yapılan eylemin amacına ulaşmasına neden olur, yasakla değil kınama ve yaptırıma gidilmeli. eternity'de de dediği gibi öteki ülkelerden farkımız kalmaz sonra.

yalnız şu var google'ın bu işten daha henuz eli yanmadı ama youtube çok kontrolsüz eğer tedbir almazsalar başları derde girecek teliften tutun bizim başımıza gelen gibi birçok konuda denetimsiz bir ortam
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Yalnız bir şey dikkatimi çekti.kendini bilmez biri(birileri..) bu videolara karşı kendi çapında cevap vermiş yunanlılara..

Adam kurtlar vadisi müziğiyle tehditler savuruyor elini sağa sola sallıyor..Açıkcası Komik olmuş....Polat ve türevleri internette de şiddetle,tehditle olayları çözmeye çalışıyor..Rezil oluyoruz resmen..Yazık valla ya..Ne kadar kötü tanıtıyoruz kendimizi..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

O videolardan birini bende izledim ve az daha gülmekten sandalyeden düşüyordum :D Adam çığlık maskesi takmış birşeyler söylüyordu :D
enjoy the silence..