yerim seni öss

Yeni çıkan kitaplar ve severek okuduğumuz kitaplar hakkında yorumlar, paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

yerim seni öss

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

Yerim Seni ÖSS
Yazar : Erdal Demirkıran

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Eğer Hiç takılmadan 10’a kadar sayabilecek düzeyde matematik, Yemek yerken kaşığı kulağına değil de ağzına götürebilecek kadar biyoloji, Evine bildiğin en kestirme yoldan gidebilecek kadar fizik, Doğum tarihini ezberden söyleyebilecek kadar tarih, Yağan şeyin kar değil yağmur olduğunu anlayabilecek kadar coğrafya, Başkalarından yardım almadan adını yazabilecek kadar Türkçe, Çaya tuz yerine şeker atabilecek kadar kimya biliyorsan, Emin ol ki senin için ÖSS, doğum gününde en kestirme yoldan evine gidip senin için yaptırılan doğum günü pastasının üzerindeki yazıyı okuyarak mumları eksiksiz sayıp üfledikten sonra pastanın tadına bakıp dışarıda yağan yağmuru seyrederek çay keyfi yapabilmen kadar kolay bir iştir!… Şimdiii yukarıda sayılanları yapamıyorsan lütfen usulca bu kitabı yerine koy ve hiç zaman kaybetmeden git uyu; yapabiliyorsan dert etme, o iş tamam!…
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

kişisel yorumum:

bu adamın futursuzluğu,uslübü hep hoşuma gitmiştir.yazarın diğer kitaplarını da okudum harika bir adam.gerçekten de dünyanın en akıllı insanı:)

bu kitap da ise össye hazırlanan gençlere össnin ne kadar kolay olduğu konusunda telkin veriyor.insanı rahatlatıyor tüm összedelere tavsiye ederim:..
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

kitap şu an önümde duruyor ama bir türlü başlayamadım.
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Bugün yarın alıcam bende. Gerçi daha başlayıpta bitiremediğim bir kitabım var :) Bir arkadaşım tavsiye etti bana da. Güzelmiş..
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Kitapta direkt gözüme Dünyanın en akıllı insanı yorumu gözüme çarptı. İyi tamamda ne bu kendini beğenmişlik? Bırakta ona biz karar verelim. Daha ilk saniyeden kaybetti kitap değerini benim için
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

ComiC yazdı:Kitapta direkt gözüme Dünyanın en akıllı insanı yorumu gözüme çarptı. İyi tamamda ne bu kendini beğenmişlik? Bırakta ona biz karar verelim. Daha ilk saniyeden kaybetti kitap değerini benim için
ah canım ya bu adamın ben dünyanın en akıllı insanıyım diye bir kitabı daha var.hatta yanılmıyorsam ilk kitabı..

*bazen ukala olmak iyidir..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

hmm o kitabın yazarından bir kitap daha gibi birşey belirtmek istemiş olup yazmışsa gene anlaşılabilir. Ben bilmiyordum öyle bir kitabı olduğunu. Çok abzürd çünkü :)
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

şekerini yedim :D ama hiç beyin fıırtınası yaratcak etkide bulunmadı..
ben aslında öss sabahına saklıcaktım psikolojik olarak bir şeyler olur diye ama babam bilmediğin şeyi o sabah mı yiceksin diyerek kanıma girdi ve şekerini yedim :)
Kullanıcı avatarı
davidoff
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen davidoff »

ben anket bölümüne de yazdım ama buraya da yazayım kaderimizi 3 saat gibi komik bi süreye sığdırmaya calışanlara burdan sitem ediyorum
[size=150][color=blue]rutin hayat bu en büyük girdap,
dikkat et sempatik başlar,
antipatik ama enteresan,
alakam yok bunlarlan...[/color][/size]
kashna_ci
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen kashna_ci »

ComiC yazdı:Kitapta direkt gözüme Dünyanın en akıllı insanı yorumu gözüme çarptı. İyi tamamda ne bu kendini beğenmişlik? Bırakta ona biz karar verelim. Daha ilk saniyeden kaybetti kitap değerini benim için
Önyargılısın sen. Eğer üzerinde yabancı bir isim olsaydı hiç düşünmeden alır okurdun o kitabı. Ama senin gibi ön yargılı insanlar yüzünden bu hallere düştük işte. Adam öyle diyor ve ispat ettirmiş elinde dünya çapında geçerli belgeleri var, düdükten değil yani tamam mı arkadaşım? Bilip bilmeden konuşma yani.