Belçika'da panter saldırısı

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Belçika'da panter saldırısı

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Belçika’nın Olmen bölgesindeki hayvanat bahçesinde bir kadın, panterler tarafından öldürüldü.

BRÜKSEL - Yabani hayvanların barındırıldığı “Olmense Zoo” isimli özel hayvanat bahçesinde, “çok sevdiği” Bongo isimli panteri okşamak için kafesine giren Karin Aerts (37), bu panterle aynı kafesteki eşinin saldırısına uğradı.

Yetkililer, Aerts’in Bongo’ya çok bağlı olduğunu, hayvanat bahçesine sık sık geldiğini, kafes anahtarlarının yerini bildiğini, dün gece, kimseye haber vermeden hayvanları ziyarete gittiğini, kafeste cesedinin bulunduğunu bildirdi.

Hayvanları koruma derneği, olayın yaşandığı özel kurumun kapatılmasını istedi.

Hayvanat bahçesinde, açılış saatleri dışında bazı ziyaretçilerin yabani hayvanların kafeslerine girmelerine ve bu hayvanlarla resim çektirmelerine para karşılığı izin verildiği ifade ediliyor.

Karin Aerts’in daha önce de Bongo’nun kafesine girdiği belirlendi.

Aynı hayvanat bahçesinde, 2002 yılında, kafese çantası düşen bir kişi, bu çantayı almak isterken bir kaplanın saldırısına uğrayarak ağır yaralanmıştı.

Savcılık, olayla ilgili soruşturma açıldığını, panterlerin suçsuz görüldüğünü duyurdu.

*ntvmsnbc
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
3DKim
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen 3DKim »

Gece gece hayvan sevecem sevdasına yalan olmuş.
Kedi mi bu iki okşayacan kuyruk sallayacak.
We're having too good of a time today, we ain't thinking about tomorrow..
Kullanıcı avatarı
HoRTuM
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen HoRTuM »

yazık bn gece hayvan secerim ama topukları yağlamak kaydı ile gköpek gillerdense :D
By HoRTuM Gravity Kinq

BaLıKeSirLiiyiz KarDeŞ