çılgın dershane

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

çılgın dershane

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Özet:Hadi (Cüneyt Arkın) İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Torunu Özlem (Tuba Ünsal) ile beraber iflas eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem (Mehmet Aslan) ile Özlem (Tuba Ünsal) arasında bir yakınlaşma başlar. Özlem’in dersaneyi kurtarma umudu tatil köyüne gelen bir faks olur. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Tuba sonunda dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Öğrenciler ve öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazanmalarına bağlıdır.

Oyuncular: Mehmet Aslan, Yağmur Atacan, Tuba Ünsal, Hande Ataizi, Cüneyt Arkın, Mustafa Topaloğlu, Pakize Suda

*açıkcası bu filmin eğitici ve öğretici olacağını sanmıyorum.öss yi konu almışlar ama össden çok başka şeylere benziyor anca fragmanını izledim..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

yok daha çok eğlence amaçlı bir film herhalde. Bende bir afişini gördüm elinde fizik kitabı tutan hoş bir bayanın kalçası.. :D Fizikle olan bağıntıyı böyle kurmuş bir film işte içeriği belli :D
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

aslında eğitim konusu üzerinden değil de başka bir konuya da yayabilirlerdi senaryoyu..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

izlemedim ama hakkındaki bazı yorumları okumuştum. türk usulü amerikan pastası gibidir. kadroya bak, hizaya gel.
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Hiç birşeye benzediğini sanmıyorum, össden başka herşeydir.
Kullanıcı avatarı
smacker09
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen smacker09 »

Afişine kanmayın ben hiç beğenmedim filmi..