'Chat aşkı' için eşini terk eden kadın, polisi alarma geçti

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

'Chat aşkı' için eşini terk eden kadın, polisi alarma geçti

Mesaj gönderen Eternity »

ResimBURSA’da oturan 39 yaşındaki İ.M. adlı kadının, chatte tanıştığı 19 yaşındaki A.T. için eşini ve çocuklarını terk edip Adana’ya gelmesi, ardından da eşi Y.M.’ye ‘kaçırıldım’ diye telefon etmesi polisi alarma geçirdi.

2 gün boyunca kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi ile birlikte olan İ.M.’nin bulunması için, eşi Y.M., Bursa Emniyet Müdürlüğü'na kayıp başvurusu yaptı. Bu arada İ.M. kocasını telefonla arayıp, kaçırıldığını, kadın satıcılarının elinde olduğunu söyledi. Yardım isteyen İ.M.’nin sözleri üzerine paniğe kapılan Y.M., Bursa Emniyet Müdürlüğü’nü gfidip durumu anlattı. Telefon kayıtlarını inceleyen polis, İ.M.’nin Adana’dan aradığını saptadı. Merkez Otogar’da olduğu belirlenen İ.M.’yi kurtarmak için operasyon yapan Adana polisi kadın ile kaçırdığı ileri sürülen A.T.’yi otobüse binmek üzereyken yakalandı. Gözaltına alınan A.T. ile İ.M., Emniyet Müdürlüğü Gasp Bürosu’na götürüldü. Yapılan görüşmeler sonrasında ise kaçırma olayının olmadığı ortaya çıktı.

A.T. ile internette chat yaparken tanışan İ.M.’nin genç sevgilisi ile birlikte olmak için Adana’ya kendi isteğiyle geldiği ve eşine de korktuğu için kaçırıldığını söylediği ortaya çıktı.

“EŞİMİN ÖĞRENMESİNİ İSTEMEDİM''

Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan İ.M., genç sevgilisi ile birlikte olabilmek için Adana’ya geldiğini itiraf etti. Bursa bir emniyet mensubunun yakını olduğu söyleyen İ.M., “Ailem ve akrabalarımın eşimi aldattığımı öğrenmesini istemediğim için kaçırılma yalanını kendim uydurdum. Telefonla aradığım eşime kaçırıldığımı söyledim. Bugün de geri dönmek için otogara gelmiştim. Yakalanmasaydık, geri dönünce ellerinden kaçıp kurtulduğumu söyleyecektim'' dediği öğrenildi.

PLATONİK AŞK

İnternette chat yaparken tanışıp aşık olduğu İ.M.'yi onunla hoş vakit geçirmek için davet ettiğini açıklayan A.T. ise “Ben ona aşık oldum, geleceğini söyleyince ev kiraladım. 2 gün birlikte kaldık, platonik bir aşk duyduğum için cinsel bir ilişki yaşamadık. Bugün de Bursa’ya geri gönderecektik. Otogara geldik, evine telefon edeceğini söyledi. Telefonda kaçırıldığını, zorla tutulduğunu söylediğinden haberim yoktu. Bilet alırken polis ekipleri geldi bizi yakaladı'' diye ifade verdi.

Chat aşkı için kaçırıldığını ileri sürüp, Bursa ve Adana Emniyet Müdürlükleri’ni alarma geçiren İ.M. ‘Kaçırıldığını söyleyerek yalan beyanda bulunmak ve kamu görevlisini meşgul etmek’ suçlamasıyla mahkemeye sevk edilecek.

Milliyet
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

e pes kardeşim pes yani ne denir bunun üzerine ben bilmiyorum bilen varsa söylesin :S
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
Murat_erd
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen Murat_erd »

ben söyliryim senin yerine bu tamamen salaklık hem kendisinden 20 yaş küçük birisi ile hem de internet üzerinden tanıştığı biri için yuvasını yıkan kadından ne beklenir. taman yaş sorun olmasa da internet üzerinden tanıştığın bir insana ne kadar güvenebilrisin ki?
Hoş geldin eskiyen yüzümün yeni gülümseyişi!!!
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Yuh diyorum başka birşey demiyorum.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Bazı insanların yaşları büyüdükçe akılları ufalıyor.Başka bir açıklaması yok herhalde bunun.Yani ya psikolojiktir ya da büyüdükçe küçülüyor,çılgınlık yapmak istiyordur.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..